Pomysły na oryginalny prezent dla przyszłej panny młodej

Pannę młodą-to wydarzenie, wieczór panieński wesoły i jednocześnie problematyczne. W tym przypadku oryginalny prezent trudności będą przyjaciółki panny młodej: brakuje zastanowić się, jaki strój założyć, gdzie ją spędzić, analizować tysiące parametrów każdego agencji, wybrać najlepsze, a ponadto zastanowić, prezent, panny młodej.I przy okazji, czy trzeba dać coś, aby pannę młodą, czy nie? Oczywiście, wielkie prezenty na ślub nie robi nikt, ale i nie ładnie iść z prezenty pustymi rękami. Oferujemy państwu nasze pomysły:Zrobić to bardzo łatwo. Sprzedam laptop folio biały (bez siatki) o dużej gęstości, być może, klej, koronek i piór. Każda dziewczyna pisze na stronie swoje życzenia dla młodej pary, gratulacje, ozdobić sentymentalne prezenty na wieczór panieński zdjęcia z ich przyjaźni… wszystko, co będzie powodować pannę młodą na wieczór panieński czasy, kiedy byli razem. Także dziewczyny mogą pisać porady na humor, na przykład, „Wskazówki dla pierwszej nocy”.Można również ozdobić strony albumu z gumy, lizaki, cukierki i czekolada z opakowania niestandardowe.

Personalizowany dyplom na wieczór panieński

Tę książkę można też zrobić inaczej. Jeśli nie ma czasu dla każdej dziewczyny, zrób swoją stronę, na każdej stronie można wstawić koperty gdzie każdy będzie swoje pozdrowienia przed wysłaniem albumu na swój wieczór panieński. W kopercie można również umieścić małe prezenty: breloczki, kolczyki, broszki, itp., lub można umieścić rzeczy, które simbolicen przyjaźń. Również ty możesz podarować ten album po tym, wieczór panieński, pełen zdjęcia artystyczny podarunek swojej szaloną noc.Ciasto z wizerunkiem panny młodej. Encárgate zorganizować wieczór w restauracji, gdzie piekli ciasta, które można gadżety konfigurować za prezenty na wieczór panieński pomocą zdjęcia, lub skontaktować się z nami. Możesz umieścić zdjęcie panny młodej, co ci się podoba, zwłaszcza, lub nawet można wykonać montaż na wieczór panieński zdjęć, aby uchwycić sceny, zabawne. Ten obraz zostanie wydrukowany w wafel jadalne który zostanie umieszczony w ciasto.Pokaz slajdów ze zdjęć panny młodej. Możesz zrobić prezentację w Power Point, wideo z programu do edycji… weź najbardziej „mechanik” za prezenty pomocą tego oprogramowania, zrób pokaz slajdów bardziej bystry, zabawny, lub oba.

Zorganizuj przyjaciółce wieczór panieński w stylu Pin Up

Kolaż. Można zrobić kolaż ze zdjęciami młodej i zdjęcia z czasopism, wybierz dowolny temat, na przykład: Fanów, w centrum umieścić zdjęcie ukochanej, a wokół zdjęcia gwiazd z twarzy nieszczęśliwy, jak kandydatów, odrzuconych przez nią. Możesz też zrobić kolaż z pomocą photoshopa i umieść go w pięknej ramie.Oczywiście, spa nie musi być obraźliwe, np. jeśli panna młoda jest rellenita, nie trzeba dibujarla gruba, przesadzać tylko cechy, oryginalny prezent które nie są związane z fizycznych wad. Karykatura musi zrobić jego profesjonalnym artystą, karykatury, może po prostu zdjęcie narzeczonych caricaturizarla gadżety podkreślając jej rysy twarzy są bardziej wyraziste. Należy regalarse również w ramki dobrej jakości.