Pomysły na prezenty dla księdza

Błogosławieni okresowo spotykają się z problemem wyboru prezentu dla spowiednika, dla opata kościoła, do którego zwykle uczęszczają, lub dla każdego kapłana, którego położenie jest odczuwalne. Decydowanie o darze dla osoby duchowej jest wielokrotnie trudniejsze niż dla osoby świeckiej. W kalendarzu kościelnym jest wiele dat świątecznych. Wśród świąt są: Wielkanoc, Trójca Święta, Boże Narodzenie, dzień anioła, imieniny kapłana, dzień jego święceń, uczta w świątyni. A co z prezentem urodzinowym dla kapłana ? Pomysły na prezenty mogą być mniejsze niż ich przyczyny. Z tego artykułu dowiesz się, że możesz dać księdza na urodziny lub znak wdzięczności. Nasze zalecenia z pewnością pomogą wam przedstawić dobry dar duchowej osobie. Ubrania kościelne. Większość kapłanów preferuje ubrania liturgiczne, a jako opcja - komplet do szycia. Pririot, phelon, maska, szata - przedstawiają księdzu te gotowe produkty lub tkaniny do szycia: aksamit, brokat, len, gęsty jedwab. Do podrizników, gabardyny, białego jedwabiu, satyny i tkanin koszulowych nadają się, do sutann i sutann - naturalny len, czarny gabardyna, mokry jedwab, krepa, mieszanka wełny, kostiumy, bawełna. Lepiej zapytać ojca przed zakupem, jakiego koloru będzie szaty, które chciałby nosić.

Kadzidło. Nie wiesz, co dać księdzu? Podaruj kadzidło jako prezent i nie zawiedziesz się. Warianty obecnego zestawu - kadzidło Athonian, Grecki, Jerozolima, Wielkanoc, biskup, Betlejem. Wybierz kadzidełko za pomocą zapachu - ważne jest, aby aromat był nieostry i przyjemny. Kadzidełka można znaleźć na targach kościelnych.

Świeckie prezenty . Mimo że są bardzo zajęci, kapłani mogą mieć światowe hobby . Ksiądz, który chce łowić ryby, z przyjemnością otrzymuje w prezencie zupełnie nową maszynę do spinningu, która jest zainteresowana technologią komputerową - "fanaberią" do komputera. Każdy, kto interesuje się ikoną malowania lub rysowania, doceni album artystyczny z wysokiej jakości nadrukiem. Dobrym prezentem dla księdza jest dysk z muzyką duchową lub klasyczną.

Potrzeby kapłanów są różne. Aby naprawdę zadowolić bohatera tej okazji, lepiej wyjaśnić te potrzeby z góry. Prezenty te mogą być dość drogie i drogie, więc trudno je nabyć przez poszczególnych parafian. W takim przypadku, gdy budżet jest ograniczony, najlepszym rozwiązaniem jest zjednoczenie. Grupa parafian będzie mogła uczynić księdza droższym prezentem. Tak, każdy chce wyrazić swoją wdzięczność duchowej osobie. Ale w przypadku wspólnego prezentu ważne jest, aby zrozumieć: przede wszystkim chodzi o ojca, a nie o samego siebie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.