Oryginalny prezent dla nauczyciela   14 października, czyli dzień nauczyciela (oficjalnie Dzień Edukacji Narodowej) to niezwykle ważna data w życiu każdej szkoły. Wiąże się ona zazwyczaj z niezwykle sympatyczną atmosferą, życzliwością jak nigdy, brakiem jakichkolwiek konfliktów, składaniem nauczycielom życzeń oraz wręczaniem im upominków. Zazwyczaj cała klasa zrzuca się wówczas na coś wyjątkowego. Jednak wybór podarunku dla nauczyciela nigdy nie jest prosty. Czekoladki na dzień nauczyciela już dawno wyszły z mody. Coraz częściej stawia się na elegancki, profesjonalny prezent. Spersonalizowany prezent również jest świetnym wyborem. Co zatem sprezentować nauczycielowi, by był zadowolony?

Oryginalny prezent dla nauczyciela

   Zazwyczaj nauczycielem dla którego zrzuca się dana klasa jest oczywiście wychowawca. Jest on przecież najważniejszy w życiu każdej klasy, to on wprowadza ją w społeczność i realia szkoły, pomaga w przypadku jakichkolwiek problemów i pośredniczy w rozmowach klasa – inni nauczyciele. Sporo przy tym załatwia. Towarzyszy klasie na różnych wycieczkach i innych wyjazdach. Do wychowawcy można zawsze przyjść i o wszystkim porozmawiać. Co zatem będzie odpowiednie dla niego jako upominek na dzień nauczyciela? Do klasyki szkolnych upominków dla wychowawcy należą kwiaty, książki czy artykuły piśmienne. Klasyczny notes to również bardzo sprawdzony, a przy tym stylowy prezent. Każdy z tych upominków mieści się w granicy cenowej do 100 zł. Co w przypadku, gdy chcemy postawić na bardziej oryginalny prezent dla nauczyciela? Możemy postawić na ciekawe zestawy upominkowe. Warto poznać jego zainteresowania. Te łatwo ustalić po przedmiocie, którego uczy. I tak nauczycielowi historii warto wręczyć jakąś ciekawą pozycję książkową traktującą o ulubionych wydarzeniach historycznych, np. II wojnie światowej. Ewentualnie można zaskoczyć go modelem jakiegoś osławionego w czasie bojów samolotu lub okrętu. Nauczyciel geografii powinien być zadowolony pięknym podświetlanym globusem, a biolog z atlasu roślin czy zwierząt. Nauczycielka-podróżniczka na pewno doceni książkę podróżniczą w prezencie. Poloniście można sprawić tomik z poezją bądź pięknie oprawiony egzemplarz jakiejś słynnej powieści, np. „Pana Tadeusza”. Z takiego prezentu ucieszy się każdy intelektualista.  Oryginalny prezent dla nauczyciela wf to naturalnie coś związanego ze sportem. Nie musi być to koniecznie piłka (choć oczywiście może), ale np. komplet filiżanek z jej motywem. Ewentualnie można pokusić się o torbę sportową bądź inny przydatny gadżet. Informatykowi podarować można natomiast pendrive lub myszkę. Taki prezent doceni również nauczyciel innego przedmiotu, jeśli jest to nowoczesny mężczyzna. Jeśli nauczyciel ma poczucie humoru, będzie miło zaskoczony kubkiem z uchem w kształcie „@”. Oryginalny prezent na dzień nauczyciela dla matematyka to zegar naścienny, który posiada na swej tarczy wzory matematyczne zamiast cyfr.

Dzień nauczyciela w przedszkolu. Co kupić?Dzień nauczyciela w przedszkolu. Co kupić?

   Co będzie odpowiednie jako prezent na dzień nauczyciela w przedszkolu? Tu oczywiście maluchy potrzebują kogoś, kto im pomoże. Same mogą mieć problemy z organizacją upominku. Ingerencja rodziców jest jak najbardziej wskazana. Najmłodsi również mogą wręczyć swemu wychowawcy bardzo oryginalny prezent. Dzień nauczyciela - 14.10 to okazja, żeby wykazały się one swoimi umiejętnościami twórczymi. Prezent dla nauczyciela diy (skrót od „do it yourself”, czyli „zrób to sam”) z pewnością skradnie serce wychowawcy. Być może nawet wzruszy go do łez. Cóż jest piękniejszego od własnoręcznie wykonanego przez dziecko specjalnie dla ciebie prezentu? Czy może być w czymś więcej serca? Wątpliwe. Taki własnoręcznie przygotowany prezent doceni każda nauczycielka-indywidualistka, która ucieszy się z najbardziej oryginalnego i wyjątkowego prezentu.  Żaden zakupiony w sklepie przedmiot nie odda tylu pozytywnych uczuć co handmade autorstwa przedszkolaka. Zatem warto zachęcić dzieci, by każde dało coś z siebie tworząc artystyczny prezent dla nauczyciela na Święto Edukacji Narodowej. Przy okazji pracując nad takim prezentem dzieci dodatkowo się ze sobą zintegrują i nauczą współpracować w grupie. Co takiego mogą wykonać maluchy razem? Praktycznie wszystko. Może być to ogromny bukiet kwiatów z bibuły, duży rysunek z życzeniami i podpisani wszystkich dzieci i wiele wiele innych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.