Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Pomysły na prezenty z okazji wieczoru kawalerskiegoOrganizujesz wieczór kawalerskie dla kogoś z rodziny lub znajomych i chcesz, by ten dzień Twój bliski zapamiętał do końca swojego życia? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Znajdziesz tu kilka podpowiedzi co można z tej okazji przygotować, by przyszły Pan Młody oniemiał  z zachwytu i miał o czym opowiadać!

 

Śmieszne upominki na wieczór kawalerski

Wraz z podjęciem decyzji o wzięciu ślubu rozpoczyna się cały szereg przygotowań, które spędzą sen z oczu młodej pary. Niektóre z nich są mniej przyjemne, a niektóre bardziej.  Tworzenie listy osób na wesele, z uwzględnieniem każdej nigdy nie widzianej ciotki - może zostać uznane za mało komfortowe. Podobnie w przypadku zmierzenia się z kosztami całego przyjęcia. Są jednak także przyjemne obowiązki, które narzeczony i narzeczona powinni zawrzeć w swoich planach. Jest to oczywiście wybór ciasta na wesele - ale także wieczór kawalerski i panieński. Skupmy się tutaj na tym pierwszym. Najczęściej jest on organizowany przez świadka Pana Młodego, ale może być także zaplanowany wspólnie. W momencie gdy wiecie już gdzie zamierzacie się wybrać i jaka będzie ogólna tematyka wieczoru - pozostaje kwestia najtrudniejsza. Jaki prezent kupić na wieczór kawalerski? Mężczyźni mają często spore problemy z wybieraniem podarków dla swoich bliskich. W tym wypadku jednak dużym plusem jest to, że nie musi to być prezent idealnie dobrany i przeważa raczej pomysłowość niż wartość. Najlepsze na wieczór kawalerski są śmieszne prezenty. Jednym z przykładów może być śmieszna koszulka z nadrukiem dla Pana Młodego. To w niej będzie musiał on spędzić cały wieczór, więc warto zadbać o to aby napis rzucał się w oczy i był zabawny. Dobrym pomysłem są wszelkiego rodzaju gadżety, takie jak np. kubki czy piersiówki. Od wielu lat ogromnym powodzeniem cieszą się również oczywiście wszelkie prezenty o zabawieniu erotycznym. Ogólną tematyką wszystkich podarków jest niezmiennie utrata wolności i opuszczenie przez danego mężczyznę stanu kawalerskiego. Warto pamiętać jednak o zachowaniu taktu, gdyż przesada może wywołać późniejsze problemy dla Pana Młodego!

Prezent dla pana młodego na wieczór kawalerski

Już dosłownie za chwilę i za moment zaczną się dla Twojego bliskiego biorącego ślub domowe, rodzinne obowiązki oraz poważna rola męża. Ale póki co jeszcze czas na zabawę! Znajdź idealny pomysł na oryginalny wieczór kawalerski, który może przyjść Ci do głowy! Bo warto się postarać, żeby ten jedyny dzień przeszedł do historii jako szczególne, niesamowite wydarzenie!

Warto by było to coś męskiego. A prezenty to must have podczas tej jednej jedynej nocy, kiedy to przyszły Młody żegna się na zawsze ze statusem kawalera. Muzyka, sport, szybkie samochody, rozrywka to coś co mężczyźni lubią najbardziej. Warto dając prezent do tego nawiązać. Ponadto w tym ostatnim tygodniu „wolności” warto by było zasmakować niepowtarzalnych przeżyć, które przyszły Pan Młody zapamięta na długo. Do standardu prezentów zalicza się koszulka ze śmiesznym nadrukiem, kufel na piwo, śmieszne imprezowe kieliszki czy gadający licznik butelek lub inne gadżety. Dobrym prezentem dla przyszłego męża może być również kamasutra.

A może niepowtarzalne przeżycie jako prezent dla pana młodego na wieczór kawalerski? Jazda Lamborgini ulicami miasta z filmowaniem, skok na bungee, skok ze spadochronem, spływ pontonem, nurkowanie, lot szybowcem –  to wszystko da kawalerowi przekraczanie swoich barier i moc emocji! Ciekawym pomysłem na wieczór kawalerski może  być także gra w paintball, lub popularna w ostatnim czasie gra towarzyska escape room. To pełna sekretów i łamigłówek zabawa i zgadywanka, która dostarcza wiele rozrywki. Postaw na nietypowy pomysł na prezent na kawalerski!

Co kupić na wieczór kawalerski? Pomyśl o oryginalnych gadżetach!Jak urozmaicić wieczór kawalerski. Pomyśl o oryginalnych gadżetach!

A może coś dla ducha? Ulubiona płyta lub koncert ulubionego zespołu czy wykonawcy - to dopiero wydarzenie i wyjątkowy prezent na wieczór kawalerski!  A może rajd samochodowy, spędzenie dnia na rybach lub kurs kiperski dla amatora tego złotego trunku jakim jest piwo? Pomysłów jest wiele!

Wiele takich atrakcji można przygotować w ciągu dnia przed wieczorem kawalerskim. A wieczorem butelka dobrej whiskey pita do dna! I pozostaje pytanie czy świętować w domu czy wyruszyć na miasto?  Pomysły na wieczór? Imprezowa ruletka w domu, zaś bilard w klubie? Popularny sposób na udany wieczór kawalerski to before w domu, a potem na miasto! A może limuzyna do przejazdu po mieście? To dopiero wyczyn i atrakcja! Taki akcent przyszły Pan Młody zapamięta do końca swych dni!

I nie może zabraknąć gadżetów! Gra na wieczór kawalerski, krawaty kawalera, dyplomy... Już wiesz, co kupić na wieczór kawalerski! Propozycji na wieczór kawalerski pomysły jest wiele tak jak osobowości przyszłego Pana Młodego. Warto postawić na wieczór kawalerski pomysły niespodzianki, które pozytywnie zaskoczą przyszłego męża. A może wybierasz się na wieczór panieński? A zatem koniecznie kup ciekawe akcesoria na wieczór panieński!

Niemniej jednak prezenty na wieczór kawalerski to podstawa! Nie możesz o nich zapomnieć! Wieczór kawalerski prezent powinien być zabawny, ale może i być przydatny. Popularnością cieszą się wszelakie gadżety na wieczór kawalerski. A jest to cały wachlarz nietypowych upominków często z dedykacją. Prezenty na kawalerski zapiszą się w pamięci Młodego jako coś wyjątkowego w przeddzień zaślubin. A mogą to być koszulki na wieczór kawalerski ze śmiesznymi napisami. Prezent na kawalerskie niech nas bawi, daje frajdę, radość podczas tych ostatnich chwil w stanie kawalerskim. Takim samym zainteresowaniem cieszą się gadżety na wieczór panieński warszawa. A także mogą to być np. koszulki na wieczór panieński z wesołymi nadrukami. A zatem spraw przyszłym małżonkom niespodziankę wręczając wspaniały upominek i baw się przednio razem z nimi tej nocy!