Co podarować graczowi komputerowemu?

Boże narodzenie już ponownie wśród nas, i jak mogło być inaczej, także inwazja w reklamę, co przypomina nam o tym, że jest to epoka, w której będziemy mieć, aby zapłacić rachunek. Oznacza to również, na szczęście, które można użyć, aby kupić ci jakiś naprawdę dla ciebie. Dać coś kochasz gry wideo i może być nieco trudniejsze, tak aby zrobić prezent sobie, po dłuższym rok lub odgadnąć z kim-to, co chcesz, na tej stronie wybraliśmy niektóre z najlepszych prezentów dla miłośników gier komputerowych.Mieć dobre zarządzanie-to ważne dla gracza. Jestem pewien, że DualShock 4, który pochodzi z PlayStation 4 będzie bardziej niż dobrze, i będzie trwać przez jakiś czas, ale jeśli jesteś z tych, którzy spędzają długie sesji w trybach dla wielu graczy, i tych, mieszkasz w jednej z postaci, zwłaszcza intensywnie, mieć dodatkowy pilot nigdy nie będzie.Jeśli masz zamiar kupić inny kontroler DualShock 4 jest z czego wybierać.

Wymarzona gra w prezencie na urodziny

Można ciągnąć za czarny kolor, klasyczny w swej ostatniej modelu, lub wybrać różne kolory i design. Co wyciagnac partidita nie stoi w sprzeczności z trzymać estiloY jeśli, jak mówiliśmy, będziesz grać dużo w internecie, ważne jest, aby mieć dobre słuchawki. Spójrzmy prawdzie w oczy: ten, kto pochodzi z konsoli PS4-to jest... smutne. To, czego potrzebujesz-to słuchawki, wygodne i pełne, które pomogą ci poprawić nurkowania. Na szczęście Sony wyciągnął wnioski z błędów poprzednich pokoleń i ma swoje własne słuchawki bezprzewodowe absolwentów.Ale, oczywiście, aby grać w gry online, użytkownicy PlayStation 4 muszą być podpisane na PlayStation Plus. Oznacza to również, że każdy miesiąc, że odbywa się on jako członek PS Plus, będziesz otrzymywać darmowe gry, gry PS4, PS3 i Vita.Innymi słowy, jeśli chcesz korzystać z konsoli, będziesz jej potrzebować.

Postaw na gadżety komputerowe

Zapisy dostępne są w dwóch formatach: na prezent, na 12 miesięcy, a drugi 3,różnica w cenie jest znacznie między nimi. Krok, ponadto, dostępnych jest 12 miesięcy w steelbook, że jest to nawet bardziej nadaje się na prezent.I dla tych użytkowników, którym partia ci wyprowadzają na konsoli, najprawdopodobniej dysk twardy z serii 500GB lub 1TB ma być krótki. Z pobieranych gier, patche produkcji, muzyka, filmy i wszystko inne, przestrzeń zniknie w jednej chwili.Jedną z najlepszych rzeczy, że nie ma konsoli-możliwość zmienić dysk twardy na inny. Dzięki temu nie trzeba stosować dużo, aby dodać więcej miejsca. To, co oferujemy tutaj, to Seagate 2 TB, 2,5 cala, która doskonale wpisuje się w konsoli, i dodaje 1,5 TB przestrzeni dyskowej.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.