Romantyczny prezent dla NiegoRomantyzm to coś co ożywia każdy związek i nadaje mu rytm. Warto o niego dbać i to nie tylko od świeta, ale i bez okazji. Zakochani lubią kwiaty, patrzenie długimi godzinami w piękne oczy wybranej osoby, a także z zachwytem oglądanie nocą spadających gwiazd oraz nastrojowe kolacje przy świecach. Romantycy to często rozmarzeni oraz wrażliwi idealiści, którzy nierzadko żyją w świecie swych uczuć oraz wyobraźni, a zarazem doceniają wartość piękna oraz potrafią w przepiękny sposób wyrażać swoje uczucia względem drugiej osoby. A takim wyrazem są niewątpliwie romantyczne prezenty! Jaki prezent wybrać by było romantycznie? Sprawdź, co podpowiadamy!

Romantyczny prezent dla mężczyzny

Warto pielęgnować swój związek i starać się o romantyczne uniesienia. Niemniej jednak związek dwojga ludzi często wyraża pragnienie intymności, a właśnie romantyczność staje się niewątpliwie jej wyrazem. Nastrojowość i tajemniczość wspólnych  chwil z pewnością urzeka niejedną parę.Wystarczy jeden prosty gest, by wyrazić miłość do drugiej osoby. A może to być miłosny liścik, subtelny dotyk, długie spacery, czułe słówka, czerwona róża u Twoich drzwi czy ulubione perfumy – symbole uczuć które są wieczne! A co podarować mężczyźnie? Jaki może być romantyczny prezent dla mężczyzny?

Romantyczny prezent dla chłopaka, który go zaskoczy

Mężczyźni lubią sport, muzykę, rozrywkę i szybkie samochody. A zatem możesz podarować mu jako romantyczny prezent dla mężczyzny karnet na jazdę samochodem wyścigowym, kurs golfa, kurs brydża, kurs barmański lub płytę ulubionego wykonawcy. Inne pomysły na romantyczny prezent dla niego to kufel z napisem, zestaw kieliszków, koszulka z ciekawym miłosnym napisem, wspólny weekend w wybranym miejscu, lub dawkę niezapomnianych przeżyć, np. skok na bungee. Chłopak zapamięta taki aktywny prezent na długo. Gadżeciarze ucieszą się również z iPoda, na którego możesz nagrać wasze wspólne, ulubione piosenki. Z pewnością znając swojego wybranka znajdziesz doskonały romantyczny prezent dla chłopaka. Bo mamy wiele propozycji na fantastyczny diy prezent dla mężczyzny.

Romantyczne prezenty dla NiejRomantyczny prezent dla Niej

A jaki romantyczny prezent dla dziewczyny? Z kolei dla Niej możesz kupić komplet pięknej biżuterii, poduszkę personalizowaną z nadrukiem serca, obraz z Twojego lub jej zdjęcia, lub gdy lubi modę i elegancję -koronkową bieliznę. Jeśli natomiast chcesz solidnie zaskoczyć wybrankę to zafunduj jej lot balonem lub karnet na kurs tańca. Z kolei jesli chcesz być poetyczny, liryczny i romantyczny to zabierz ją na dobry film, np. komedię romantyczną, lub kup tomik utworów A. Mickiewicza lub J. Słowackiego. A w przypadku prezentów personalizowanych zamiast standardowej treści grawerowanej na upominku niech to będzie miłosny cytat z ulubionego wiersza lub książki.

Jak zorganizować romantyczny wieczór we dwoje?

A jak romantycznie spotkać się we dwoje? Można np. postawić na niezwykły masaż dla dwojga, romantyczny zaczarowany weekend dla par, lub coś dla ciała – nastrojowe Spa dla dwojga. Niewątpliwie prym wiedzie także romantyczna i niemal baśniowa kolacja dla dwojga w wykwintnej restauracji lub w zaciszu własnego domu. Oczywiście przy świecach i kwiatach. Warto bowiem zadbać o odpowiedni magiczny, sentymentalny i melancholijny klimat. A może z kolei delektujcie się podczas degustacji win dla dwojga, lub kupcie grawerowane kieliszki do szampana dla dwóch osób na specjalne okazje takie jak zaręczyny, Walentynki czy urodziny. Dobrym sprawdzonym przez wielu pomysłem może być również weekend w górach dla par z lotem paralotnią. To ekstremalne przeżycie może Was zbliżyć! A na łonie natury z pewnością odetchniecie i nabierzecie sił na kolejne dni i miłosne uniesienia. A zatem czas na romantyczność we dwoje! A taki bajkowy podarunek porwie serce wybranki lub wybranka i sprawi, że uczucie zapłonie na nowo!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.