Idealny prezent dla miłośniczki podróży

Otrzymywać prezenty zawsze robi kosmetyki wrażenie, to jest, gdy się chce, ale czasem trudno odgadnąć. Jeśli w tym roku Mędrcy są brak inspiracji, chcemy zaproponować kilka pomysłów, które są specjalnie zaprojektowane dla tych, którzy są uzależnieni od podróży, tak, tych, których Instagram jest tak pełna zdjęć ze swoich przygód, co, jak się wydaje, dla podróżniczki w National prezent Geographic.Aby pomóc im w ich zadaniem jest znaleźć młodej pary idealny prezent, przygotowaliśmy listę z propozycjami, które są odpowiednie dla wszystkich budżetów, oczywiste jest, że jeśli nie ma pieniędzy, nie może się obejść bez odpoczynku, ale w przypadku, ma swoje niuanse, najbardziej niedrogie, ale bardzo molones, że się spodoba, lub, co najmniej, mogą służyć jako inspiracja.

Personalizowana mapa będzie strzałem w 10!

Nosić torbę atrybut może być przydatne, gdy jesteś w podróży, torba lub plecak, składane, zajmują mało rocznica ślubu miejscu, ale, które odpowiadały by nosić ze sobą rzeczy osobiste: paszport, portfel, chusteczki... czy aby poszerzyć Bagaż, jeśli zrobiliśmy dużo zakupów, zawsze z powodzeniem. Można znaleźć w wielu sklepach, ale Decathlon ją sprzedaje za 2,99€, umowa.Nie we wszystkich hotelach znajduje się Sejf, a czasami po prostu nie ma miejsca, gdzie schować pieniądze lub cenne przedmioty. Istnieją różne gadżety, które mają jakiś ukryty schowek do przechowywania dla podróżniczki rzeczy osobistych, takich jak ta szczotka do włosów. Ponadto, jego funkcje, czesanie, pozwala również ukryć pieniądze lub biżuterię w swoje wnętrze i można egzotycznym kupić kilka .Wydaje się głupie, ale to nie jest tak łatwo utrzymać brudną odzież od czystej wewnątrz walizki. Chyba prezent, że coś źle pachnie lub mokre impregnará resztą Bagażu, więc przeprowadzać niektóre wodoodporne worki i uszczelnienie-jest to dobra opcja.Wydawnictwo "świat przygód" została wydana w tym roku, '50 Wielkich podróży, aby zrobić w życiu". Twórcy Wędrowca, Routard, odkrywają, podró, że zrobiło wrażenie. Każdy cel w gadżety załączeniu mapa, niesamowite trasy, opisy poszczególnych etapów, anegdoty i ciekawostki.

Weekendowy wyjazd w prezencie

Kiedy spędzają wiele godzin w samolocie, autobusie, lub po prostu odpoczywa, źle, bo spać na kempingach, używane są różne poduszki, miękkie materace... ciało to pod uwagę, aby uniknąć problemów aktywny wypoczynek spowodowanych przez złe postawy, firmy Back on Track stworzył szal na szyi leczenie. Wykonany jest z materiału Welltex, rozluźnia mięśnie za pomocą ciepła własnego ciała.Nic lepszego, niż dać buty wygodne, gotowy, aby kobieta przejść przez wiele godzin, nie cierpieli nogi. Są firmy, które specjalizują się w buty wygodne, jak Kapcie technologii, innowacyjnych materiałów wysokiej wydajności. Od 65€ można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej.Dla tych, którzy nie mogą gotowości, na rynku istnieje wiele drukarek, niewielki rozmiar, aby uzyskać zdjęcia fizyczne natychmiast, jak HP Gwiazdka, to jak telefon komórkowy, może wezmę wszystkich stron. Drukowanie za pośrednictwem aplikacji Gwiazdka HP z relaks technologią Bluetooth.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.