Wybierając noworoczny prezent, o czym myślimy? Chcemy dać coś wyjątkowego ... Chcemy, aby nasi bliscy byli zaskoczeni, szczęśliwi, że są szczęśliwi i pamiętają przez długi czas, jak byli dobrzy.

Najciekawsze prezenty dla miłośników miejskiego trybu życia

Wydaje się, że znaleźliśmy to, czego potrzebujemy: daj swoim bliskim wspaniały Sylwester w SPA Melarano . Na pewno zgadniesz z darem! W końcu, po niekończącej się przedświątecznej krzątaninie, najprzyjemniejszą rzeczą jest ... przestać biec gdzieś. Koniec z myśleniem o biznesie. W pełni zrelaksuj się w ciepłej, łagodnej chmurze łaźni tureckiej. Smak Nowego Roku - to czekolada, mandarynka i bąbelki szampana. Wdychaj zapach Nowego Roku - iglasty, cierpki, kochany od dzieciństwa. Poczuj noworoczną skórę ... Tak, to możliwe, po prostu musisz spróbować masażu gorącymi pomarańczami.

Najbardziej popularny program "Nowy Rok Spa Resort"  

Czy to nie cud - odwiedzić ośrodek bez opuszczania Tomska! Wieczór wypełni "brand-name" noworoczny zapach sosnowych igieł i pomarańczy, te cudowne zapachy dają wyjątkowe uczucie szczęścia!Bądź pewien - dałeś swoim bliskim mnóstwo zabawy. Rozgrzewka w phytosaunie cedru, miękki peeling iglastych i specjalny masaż noworoczny. Najpierw masuje się całe gorące pomarańcze, następnie stosuje się soczyste pomarańczowe połówki owoców, w finale skóra wchłania gęsty sok pomarańczowy wypełniony energią witamin. Och, to jest szczęście! Pod koniec programu miłym dodatkiem jest aromatyczne noworoczne grzane wino.

Nowy mega program "Holiday Magic"

Nowość jest niesamowicie dobra. To świetny program noworoczny, na który warto poświęcić cały dzień - aby obudzić się w oczekiwaniu na święta, przybyć do Melagrano, gdzie już czekają drogi gość, odpocząć w cudownym nastroju wśród płatków róż i świec, a wieczorem zasnąć z radosnym uśmiechem na twarzy.Ten mega program to prawdziwe fajerwerki przyjemnych wrażeń. Wspaniała relaksująca łaźnia turecka, herbata ziołowa w strefie rekreacyjnej, peeling jagodowy, a następnie jagoda w termicznym kocu. I to nie wszystkie pachnące i soczyste niespodzianki, gość czeka na relaksujący masaż ciała z olejem z jagód w tajemniczej migoczącej świecy.Nadszedł czas, aby zadbać o skórę z troską "Beauty Magic": po delikatnym oczyszczeniu, masaż, odżywcza serum, wspaniała odmładzająca maseczka piękności i krem ​​nawilżający. Wszystko to - wysokiej jakości izraelskie kosmetyki.A w strefie rekreacyjnej gość czeka już na noworoczną ucztę - kieliszek musującego drinka, mandarynki i pyszne słodkości.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.