Personalizowane prezenty na Dzień Babci

Różne badania twierdzą, że mózg człowieka zaczyna tracić ostrość, od 20 lat, dlatego z wiekiem zdolność memorística, ruch i szybkość przetwarzania informacji wolniej. Więc, utrzymać aktywny umysł ma bardzo ważne znaczenie dla poprawy jakości życia osób starszych i optymalny sposób można to zrobić za pomocą społeczno-kulturalne, gry, dynamiczne, rozrywkowych itp., które przyczyniają się do stymulacji różnych obszarów.Ważne jest, aby przełamać bariery i mity, które prowadzą nas do myśli, że starzenie się jest równoznaczne z samotnego życia, siedzący tryb życia i nie ma sensu; nic z tego nie jest prawdą, ponieważ osoby w starszym wieku mogą korzystać z pełnego i aktywnego życia, jeśli jest dostępna.Do tego istnieje wiele dynamicznych gier i dla osób starszych, które pomagają rozwijać swoje zdolności poznawcze, fizyczne i społeczne. Poniżej oferujemy wam kilka przykładów, które mogą rozwijać się w różne tereny rekreacyjne dla osób starszych, czy to w domu, na przykład, dzienne ośrodki, stowarzyszenia sąsiadów, schroniska, itp.

Podaruj babci drzewo genealogiczne

Gry logiczne rosnącym stopniu trudności. Materiał drewniany w dotyku, bardziej miękkie. Mechanika jest umieszczenie figur wypełnić pole gry. Zgodnie z postaciami, aranżacja, złożoność rośnie na rzecz treningu umysłu. W tangram to chińska gra jest bardzo stara, która polega na kształtowaniu sylwetki postaci z siedmiu części podane są bez solaparlas. Jest to gra-wyzwanie dla inteligencji i wyzwanie dla wyobraźni, co pozwala projektować tysiące różnych kształtów.Wychodząc z 7 części można wyprowadzić co najmniej 16000 różnych kształtów, zwierząt, postaci, przedmiotów, itp.

Certyfikat dla Super Babci

Gry, pomysłowość i budownictwa, wprowadzone w Bamboo. Aktywny umysł są pomysłowe zagadki. Rozwiązanie problemu polega na tym, anulować i ponownie zrobić puzzle. Kilka modeli do wyboru.Gra jest moment obrotowy i maksymalny moment obrotowy Wczoraj i Dziś. Gra pamięciowa, w której czają się różne obrazy obiektów, obecnych i byłych. Gra polega na tym, skręcić dwie karty i przejść na pamięć, aby uzyskać par (obiekt stary i aktualny obiekt). Idealnie nadaje się do treningu pamięci. Istnieje wiele gier, odpowiednich dla naszych seniorów, i można zobaczyć, co mamy, jeśli pójdziesz w tę stronę.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.