Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

 Prezent na 35 rocznice ślubuNa każdą rocznicę ślubu możesz podarować swojemu wybrankowi prezent nawiązujący do jej nazwy. I nie chodzi tu o przesąd tylko po prostu w ten sposób można uczcić wspólne święto, jak i jednocześnie w dość zabawny sposób kultywować i zwrócić uwagę na weselną tradycję. A zatem jaki podarunek warto dać żonie albo mężowi na 35 rocznicę ślubu? Podpowiadamy!

Prezent na 35 rocznice ślubu

35 rocznica ślubu, czyli koralowa to wzniosły wynik! Przy wyborze prezentu warto zatem odwołać się do tej wdzięcznej nazwy. Jeżeli zatem szukasz dobrego prezentu to możesz wybrać np. piękną biżuterię, i to właśnie najlepiej coś z koralem. Ale można także kupić coś innego. Kolejny pomysł dla pary to może być wspaniały obraz namalowany z ich zdjęcia ślubnego, lub po prostu odnowione zdjęcie ślubne w ciekawej retro ramce. Dosyć nietypowym ale i dobrym oraz praktycznym rozwiązaniem jest także kupienie personalizowanej skarbonki i wrzucenie do środka bonu na zakupy lub vouchera na zabiegi kosmetyczne dla dwojga. Skarbonka zachęci małżonków do oszczędzania czy to na wakacje, na samochód czy wycieczkę. A co do bonów to jest to o tyle praktyczne, że obdarowani sami coś sobie kupią wedle uznania, natomiast karnet na zabiegi to może być coś co szczególnie doceni małżonka. Ponadto zadbanie o siebie z pewnością trafi w gust pary, która na co dzień może nie mieć czasu lub pieniędzy na taki luksus. Bądź więc tą dobrą wróżką która podaruje prezent od serca, szyty na miarę, pisany wprost dla zakochanych, pomimo tylu lat razem.

Co kupić na 35 rocznicę ślubu?

Co prawda, każda z rocznic ślubu stanowi idealny powód, ku temu  aby szczodrze obdarować ukochaną nam osobę pięknym niezapomnianym prezentem. Warto wiedzieć, że według wielu legend, to właśnie nazwa rocznicy powinna stać się jakby swego rodzaju kierunkowskazem dla małżonków w tejże kwestii. A zatem na daną rocznicę ślubu partnerzy powinni wzajemnie obdarować się upominkami ściśle powiązanymi z nazwą godów.

Poza już kultowym prezentem jakim jest koralowa biżuteria, ciekawym rozwiązaniem nawiązującym do nazwy 35 rocznicy może być... akwarium z rybkami. Jeśli zastanawiasz się co kupić na 35 rocznicę ślubu, a Twoja druga połowa lubi rybki, będzie to świetny prezent. Taki koralowy i kolorowy prezent na 35 rocznicę ślubu może się spodobać i dać wiele radości. Szczególnie jeśli jubilaci posiadają dzieci to będzie to strzał w dziesiątkę! 

35 rocznica ślubu prezent wyjątkowyTrzydziesta piąta, koralowa rocznica – jak świętować?

Ten wyjątkowy dzień trzeba koniecznie jakoś uhonorować. I do Waszej decyzji pozostaje czy zrobicie to wspólnie czy ze znajomymi lub w gronie rodziny. Dosyć popularny sposób to przyjęcie na którym nie zabraknie pyszności i dobrego wina. I koniecznie tort! W końcu to niebagatelny wynik!

A co jeśli chcecie spędzić ten dzień we dwoje? To może biwak pod gołym niebem i romantyczne oglądanie spadających gwiazd, które przypomni Wam lata wczesnej młodości i pierwsze zauroczenie? Jaki jest ten najlepszy i najcenniejszy 35 rocznica ślubu prezent? Chyba właśnie taki w formie przeżycia! Bo z takim stażem wiele popularnych upominków macie już w swojej kolekcji. A zatem z tej niezwykłej okazji zafunduj sobie i bliskiej Ci osobie np. romantyczny masaż dla dwojga, a także degustację wina lub jakąś ekstremalną atrakcję. Warto bowiem postawić na oryginalne prezenty! A zatem może kurs sztuka parzenia kawy, skok na bungee dla dwojga, lot w tunelu aerodynamicznym, a także lot motoparalotnią dla dwóch osób, lot Awionetką, dzień SPA, czy też jazda samochodem wyścigowym, nurkowanie dla dwóch osób, parasailing dla dwojga lub żeglarstwo – indywidualny rejs? To świetny sposób by zapamiętać tę rocznicę!