Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Pobyt w spa sprawi radość zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie

Zbliżają się Walentynki, a my często nie wiemy, co podarować... Dziś chcę podzielić się z wami moim doświadczeniem w pracy w SPA, bo mi się wydaje, bardzo dobry pomysł, aby podarować chwile w parze i relaks.Kilka dni temu koleżanka zaskoczyła mnie, pytali, że dzień był wolny, to, że nie wiedział, że był dla regalarme rano, SPA. Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że ostatni tydzień był bardzo trudny, i dzięki niej mogę odłączyć się od wszystkiego.Mieliśmy czas do 10 rano, i wchodząc w drzwi już czujemy świat niesamowity podkład muzyczny i zapach kadzidła.Mamy bezpośrednie do termiczny obwód, każdy powinien zabrać ze sobą bikini, klapki, czepek do pływania i ręcznik. Tam mogliśmy korzystać z basenu z hydromasażem, sauna fińska, sauna z Solą z Himalajów i timba zimnej wody. Były również leżaki, ale nie zwracał na nich szczególnej uwagi. W ciągu schemat zaproponowano nam trochę soku, który przyjmujemy z radością.

Spa dla dwojga

W basenie możemy odpocząć i cieszyć się pęcherzyki, tam wszyscy sauny i sauny na timba zimnej wody, kontrast brutalne, ale to jest dobre dla ciała, że kazałem skakać z ciała, po basenie czuje się świetnie. W saunie fińskiej powinienem cierpieć, a zamiast soli kochałem. Ponadto, ten rodzaj sauny-to jest bardzo dobre dla osób z chorobami dróg oddechowych, a także do problemów skóry, tak jak leczenie symuluje doświadczenie, który mieszka w jaskiniach soli z Europy Wschodniej.Po godzinie łańcuch nas ostrzegali, aby przejść do peeling do ciała, który zaprosił moją przyjaciółkę. Możemy wkładać stringi jednorazowe, że tak mało mi się podoba, a my tumbamos na noszach. Specjaliści SPA przyszedł, kiedy byliśmy już gotowi i zaczęli się z peelingu z oleju Arganowego i moreli. Peeling pomaga usunąć martwe komórki ponadto, dodatkowe nawilżenie skóry, nadając jej jędrność i przyczyniając się do regeneracji.

Pobyt w spa jako prezent dla nowożeńców

Z masażem, że dali nam, ponieważ czułem się jak w innym wymiarze, ale jeszcze lepiej...! I okład do czekolady! Zanim napełnienie ciała czekolada dali nam możliwość wypróbowania go, a on był riquiiiisimo! Stawiamy czekolady na całe ciało, otoczyli nas z przezroczystą folią (lub coś bardzo podobnego) i zostawili nas samych na chwilę. Maseczka odżywia skórę i odbudowuje ciało (również pomaga walczyć z cellulitem). I okłady na ciało z upałem, składniki aktywne, które znajdują się na naszej skórze, będą działać w głębi, pozostawiając ją gładką, odmłodzona i błyszczące.Po tym, jak podczas wakacji dowiedzieliśmy się, łazienka, piana w łazience, oddzielna, z lampką szampana i czekoladki...