Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Moda na personalizowane prezenty. Na czym to właściwie polega?Personalizowane prezenty w ostatnim czasie zawojowały szczególnie branżę ślubną. To tutaj jest szerokie pole do popisu jeżeli chodzi o dedykację jak i unikatową oprawę. Jednak ta moda dotyczy również tego, co wręczamy sobie podczas uroczystości urodzinowych, imieninowych czy jubileuszowych. Stąd takie unikatowe prezenty są wielką wyjątkowością, gdyż wiemy, że niespodzianka została przygotowana specjalnie dla nas. Poznajmy najlepsze propozycje na takie podarunki i zastanówmy się komu w najbliższym czasie podarować je.

Moda na personalizowane prezenty. Na czym to właściwie polega?

Moda na personalizowane prezenty przyszła do nas zachodu, gdzie rozwój technologii i możliwości przebiegał szybciej jak i kwestie marketingowe. Zaszła potrzeba na to, aby podarunku zawierały coś więcej niż sam przedmiot, a na przykład jakiś dodatkowych zapisek, cytat, myśl, hasło czy też imię. Sami powiedzmy sobie szczerze, że gdy tylko zobaczymy niespodziankę od kogoś, gdzie jest napisana dla nas dedykacja, to od razu czujemy, że jest to bardziej nasze i mamy do czynienia ze spersonalizowanym prezentem. Obecnie w Polsce wiele firm specjalizuje się w produkowaniu takich podarunków. Nanoszone są różne znaki, symbole, nadruki w zależności od tego czego szukamy i co wymagamy. Wystarczy skontaktować się, przejrzeć portfolio lub sklep i wtedy dopracować dedykację lub nazwę. Moda na spersonalizowany prezent nigdy nie przeminie, gdyż jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które szukają prezentów dla swoich pracowników i partnerów biznesowych, zwłaszcza w okresie świątecznym. Wtedy miło jest otrzymać coś, co oprócz kartki z życzeniami jest tylko dla nas, o czym świadczy podpis. Radości i pytań na twarzy będzie wiele, które będą wyglądać jak ogromne zaskoczenie, gdyż ciężko się spodziewać, że ktoś wyczaruje dla nas tak wspaniały, spersonalizowany prezent.

Najlepsze pomysły na unikatowe, spersonalizowane prezentyNajlepsze pomysły na unikatowe prezenty

Jeżeli zdecydujemy się na podarunek z postaci spersonalizowanego prezentu, wtedy istnieją dwie opcje. Pierwsze z nich polega na tym, że wykonamy taki prezent własnymi rękoma, a druga wiąże się z zakupem gotowego produktu. Opcja druga jest szybsza, lecz bardziej kosztowna. Tutaj sklepy mają bogatą ofertę i wręcz pozostaje tylko przebierać. Unikatowym prezentem jest na pewno kubek lub koszulka z nadrukiem. Są miejsca, gdzie można nadrukować nawet obrazek i dedykowaną grafikę. Spersonalizowane prezenty dotyczą również długopisów, butelek z winem oraz czekoladek. Dzisiaj nawet szybko dostaniemy deskę do serwowania serów z danym imieniem i nazwiskiem. To idealny prezent dla pań domu, którym już na pewno ona w szafce nie zaginie. Jeżeli jesteśmy w temacie kuchennym to kolejnym pomysłem jest na przykład fartuch z obrazkiem, albo przechodząc do salonu będzie do poduszka pod głowę. Na niej warto napisać ciepłe słowa, w których wyrażona zostanie nasza moc życzeń. Teraz przejdźmy do czekoladek i kalendarzy. Słodkość zawsze jest chętnie przyjmowana, dlatego kilka pralinek lub tabliczka czekolady z napisem “wszystkiego najlepszego Sylwia z okazji urodzin” będzie, jak nigdy, ze smakiem zjedzona. W kwestii kalendarzy - tutaj nie warto zwlekać, tylko przygotować taki prezent już w listopadzie. Jeżeli osoba, która świętuje ma swoje urodziny lub imieniny w styczniu, wtedy warto jej przygotować taki kalendarz niespodziankę z jej zdjęciami oraz podpisać do tego wspomnienia. To cudowne móc w każdym miesiącu przypominać sobie tak cenne doświadczenia i rozmawiać o nich przy świeżo zaparzonej kawie.