Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Pomysł na ciekawy prezent, czyli lot balonemŻyjemy w czasach, kiedy niemalże wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Jeśli tylko posiadamy odpowiednią ilość pieniędzy i dostęp do Internetu - cały świat stoi dla nas otworem. Zakupy robimy dziś nie tylko na terenie Polski, lecz na całym świecie. Nic więc dziwnego, że kiedy stajemy przed wyzwaniem zakupu prezentu łapiemy się za głowę, zastanawiając się, czego jeszcze nie posiada osoba, którą przyjdzie nam obdarować. W chwili, kiedy dobre materialne stały się czymś absolutnie powszednim, postawmy na przeżycia. Poniżej znajdziecie kilka niekonwencjonalnych rozwiązań, jak w ważnym dniu zaskoczyć prezentem swoich przyjaciół i rodzinę.

Pomysł na ciekawy prezent, czyli lot balonem

A gdyby tak polatać w przestworzach? W gronie swoich bliższych lub dalszych znajomych z pewnością posiadasz amatorów przygód i pasjonatów niecodziennych wrażeń. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy sekcję z nietypowymi prezentami. Jednym z pomysłów na niezapomniane przeżycia i spróbowanie czegoś nowego może okazać się… lot balonem! Lot w koszu z płomieniem oraz kolorową płachtą nad głową to nie tylko doskonała rozrywka, ale także możliwość lepszego poznania wybranego terenu - z niecodziennej perspektywy. Tego typu wycieczkę można potraktować w charakterze niecodziennej lekcji geografii. Widoki na wysokościach z pewnością będą zapierały dech w piersiach. Z góry będzie można dostrzec także punkty i miejsca, o których istnieniu wcześniej nie miało się pojęcia.

Lot może zostać zrealizowany nie tylko indywidualnie, ale także w grupie, co pozwoli celebrować wyjątkowe chwile i dzielić się radością w momencie jej przeżywania, nie po fakcie. W zależności od miejsca zamieszkania osoby obdarowywanej lub preferencji widokowych, lot może odbyć się w wybranej lokalizacji na terenie całego kraju. Poniżej kilka propozycji wraz z cenami:

Lot balonem Opole, cena: XYZ

Lot balonem Białystok, cena: XYZ

Lot balonem Zielona Góra, cena: XYZ

Kiedy już zdecydujemy się na konkretną lokalizację wystarczy wybrać dogodny termin i ustalić godzinę lotu. Potem nie pozostaje już nic innego, jak tylko czekać na przygodę!

A może skok na bungee? Poznaj inne ekstremalne prezentyA może skok na bungee? Poznaj inne ekstremalne prezenty

Lot balonem, choć z pewnością zaliczany do grupy prezentów nietypowych, jest opcją o umiarkowanym stopniu ekstremalności. Jeśli szukasz czegoś dla fanów naprawdę mocnych wrażeń pora zupełnie wyjść poza utarte schematy myślenia. Przeżycia, które jeszcze kilkanaście lat temu były zarezerwowane dla profesjonalistów w danej dziedzinie, dziś dostępne są dla każdego z nas! Jazda offroad po pustynnych lub błotnistych terenach?  A może wodne akrobacje i próba sił na flyboard? Ziścić mogą się także marzenia z dzieciństwa o zostaniu kierowcą rajdowym. Skok na bungee, a może ze spadochronem? Do wyboru, do koloru! Najwyższy poziom adrenaliny gwarantowany! Skoki mogą odbywać w nietypowych, industrialnych lokalizacjach, z wykorzystaniem miejskiej architektury. Jedną z naszych propozycji jest m.in. skok z komina (przez niektórych określany nawet tzw. dream jump, czyli wymarzonym skokiem), który można wykonać w miejscowości Głogów, cena: XYZ

Choć prezenty tego typu nie należą do najtańszych, można zaryzykować, że wrażenia, jakich dostarczają są warte każdych pieniędzy. Jeśli chcesz mieć pewność o absolutnej wyjątkowości swojego prezentu i nie martwić się o ewentualne zdublowanie z innym z gości, nie zastanawiaj się dłużej i rezerwuj ekstremalną przygodę dla szczęśliwca, który wkrótce będzie miał okazję jej doświadczyć! Prezenty ekstremalne to podarunki, o których szybko się nie zapomina.