Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Moda na spersonalizowane prezenty. Poznaj najnowsze trendyPrezentem może być dziś właściwie wszystko. Najważniejsze, by sprawił danej osobie przyjemność. Wręczamy sobie podarki symboliczne, ale też te znacznie droższe. Wszystko zależy od okazji oraz tego, co chcemy nim wyrazić. Moda panująca w sferze wręczania prezentów nieustannie się zmienia, wkraczają coraz to nowe trendy. Wśród podarunków przeznaczonych dla osób szczególnie bliskich coraz bardziej popularne stają się prezenty spersonalizowane oraz tzw. fotoprezenty.

Moda na spersonalizowane prezenty. Poznaj najnowsze trendy

   Coraz częściej decydujemy się na spersonalizowane prezenty. Dlaczego? Zapewne dlatego, że są one wyjątkowe, jakby szyte na miarę, często wzruszające lub zabawne. To sygnał dla osoby obdarowywanej, że zadaliśmy sobie trud, by stworzyć prezent przeznaczony tylko i wyłącznie dla niej. Co można spersonalizować? Mnóstwo rzeczy. Najbardziej popularne są kubki z imieniem danej osoby lub stosownym napisem. To doskonały, a zarazem mało kosztowny prezent na urodziny. Personalizacji można dokonać także na kuflach do piwa, kieliszkach do wina czy karafkach, a nawet miskach. W prezencie można wręczyć także specjalnie wykonane breloki, otwieracze do piwa, deski do krojenia czy magnesy na lodówkę. Spersonalizować można nawet etykietę wina. Jest nawet możliwość zamówienia specjalnej gazety z artykułem o danej osobie. To forma wykorzystywana przede wszystkim jako prezent na 18 urodziny. Najbardziej popularnym spersonalizowanym prezentem dla przyjaciółki bądź siostry jest specjalny, podwójny naszyjnik z wygrawerowanymi imionami i napisem. Taki upominek to wyraz przywiązania i przyjaźni na zawsze. Ma bardzo sentymentalny charakter. Do bardziej eleganckich upominków należą portfele z imieniem czy kalendarze książkowe. Wśród modnych prezentów dla mężczyzn lubiących palić tytoń znajdują się zapalniczki i papierośnice ze specjalnie zamówionym grawerem. Małżeństwa obchodzące rocznicę ślubu obdarowywane są zazwyczaj spersonalizowanymi ręcznikami, pościelą czy tabliczkami na ścianę. Jeśli chodzi o wyjątkowy prezent od dzieci, warto zdecydować się na album ze zdjęciami. Jednym z najpopularniejszych spersonalizowanych prezentów są obrazy wykonywane na podstawie zdjęć. Tego typu fotoprezenty mogą być naprawdę zaskakującym i wzruszającym upominkami. Poza tym wyglądają świetnie na ścianie w sypialni czy w salonie. Można zamówić obraz w dowolnym rozmiarze. Wykonywane są różnymi technikami.

Fotoprezenty – jak wybrać najlepszy?Fotoprezenty – jak wybrać najlepszy?

   Fotoprezent, tak jak każdy inny upominek, należy dostosować do konkretnej osoby oraz okazji. Tego rodzaju podarunek nada się z całą pewnością na prezent z okazji rocznicy ślubu. Obraz wykonany na podstawie zdjęcia będzie godnie zdobił wnętrze sypialni małżeństwa. Można wówczas zamówić duży rozmiar. Przy okazji prezentu dla dziewczyny lub chłopaka można pozwolić sobie na kubek z jej/jego zdjęciem. Dobrym pomysłem jest także specjalnie zaprojektowany kalendarz. Można zawrzeć na nim wizerunek danej osoby lub was obojga. Jako spersonalizowany prezent potraktować można także specjalnie zaprojektowaną tapetę. To popularny upominek od rodziców dla dziecka. Taka tapeta może przedstawiać dosłownie wszystko, czego tylko pragnie dusza, od pięknego widoku, poprzez motyw z ulubionego filmu po wizerunek danego dziecka oczywiście. Bez wątpienia jest to bardzo oryginalny pomysł na prezent z okazji urodzin. Z fotoprezentu warto skorzystać także w przypadku chrzcin. Można zamówić specjalną książkę z opowiadaniem, która na specjalne zamówienie może zawierać również zdjęcia dziecka. Wizerunek dziecka będzie znajdować się również na okładce książki. Dzięki tak oryginalnemu prezentowi można zapisać się w sposób szczególny w pamięci danej rodziny.