Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Ciekawe prezenty do zrealizowania w Poznaniu

Obecnie konsumenci wysoko cenią i elegancki są skłonni zapłacić więcej, a jeśli to konieczne, produkty i spersonalizowane usługi. Odzież i obuwie na zamówienie, przepisy kulinarne, których będziemy pamiętać, to moja babcia, usług, opracowanych na nasze gusta i dodatkowe parametry, są wysoko cenione przez klientów, i jest to trend, który utrzymuje się dyktować zachowanie różnych rynków. I jeśli już to określa sam akt zakupu, co się nie stanie, jeśli to prezent.

Podaruj bliskiej osobie lot szybowcem

Dla tych, którzy zacząć swój biznes i potrzebują pomysły, opcja stać się doradcy do zakupu prezentów. "Usługa będzie od orientacji bardziej, niż abstrakcyjne pomysły do zakupu i wysyłki prezentu. Doradztwo jest tak konfigurowalny jak to jest wymagane, z wyjątkiem tego, śmieszny że budżet jest korygowana" - wyjaśnia Christine Mendoza, doradca i doradczyni życia.Szanse, że będzie to dobry pomysł na biznes są atrakcyjne, ponieważ meksykanie, czas, dawać, są dość wspaniały. Zgodnie z izbą Handlu, Usług i Turystyki w Małych (Canacope) w Mexico city, Meksyk, w 2013 roku zostało zarejestrowane sprzedaży na $1,190 milion na prezenty na Walentynki. To w wyniku inwestycji rzędu 500 dolarów w prezencie.

Gdzie w Poznaniu można kupić prezent?

Co do Świąt, przeprowadzonego przez kobieta agencję badania rynku TNS zauważa, że meksykanie wydać około $2,800 na prezenty podczas grudniu. I zaskakująco, 70 % respondentów stwierdził, że podjęta kupować prezenty z wyprzedzeniem, a 20 % przyznało, że znalazły się w tzw. "zakupu " panika". Pozostałe 10% wolą czekać na wyprzedaży w styczniu."Pierwsze, co musisz wiedzieć przypadku –czyli twój klient. Co chcesz i jaki jest twój budżet. Na tej podstawie planują i prowadzą razem przez telefon, przez Skype ' a, osobiście lub za pośrednictwem poczty e-mail. Można dać opiekun i przewodnik wyboru (śledztwa), albo dostaje cena prezentu, zakupu i dostawy (w regalador lub obdarzony)" - wyjaśnia Christina. Dla realizacji tej inicjatywy, wymagany jest smartfon z planu połączeń i transmisji danych, tak, że można pozostać w kontakcie ze swoimi klientami w przypadku, że konsultacje poprzez zdalny. Przewiduje się również laptop i dostęp do Internetu. W końcu, choć nie jest to mężczyzna priorytet, tak, byłoby bardzo pomocne mieć ze sobą kompaktowy samochód, aby dojechać lub zrobić wysyłkę prezentu.Zalecenia mogą być koszty początkowe $100, lub można określić, naliczyć odsetek (od 15% do 20 %) od wartości prezentu za konsultacje. Tutaj wartość usługi polega na możliwości doradca do słuchania i wiedzę, że ma sklepów i miejsc gdzie można znaleźć unikatowe w dobrej cenie. Uzupełnia swoje usługi z możliwością okład profesjonalny sklep.