Wybierz prezent dla fana motoryzacjiKażdy z nas ma z pewnością w gronie swoich znajomych osoby zakręcone na punkcie czterech kółek! Przyjaciel, brat, tata lub wujek? Nie dajmy się jednak zwieść stereotypom! Kobiety - podobnie jak mężczyźni - potrafią być także pochłonięte światem samochodów. Prezent dla fana motoryzacji to zadanie, które może okazać się szczególnie wymagające, a czasem zwyczajnie przerosnąć osoby, które nie są zaznajomione z nowinkami technicznymi. Podpowiadamy zatem, co kupić pasjonatom wysokich obrotów. 

Wybierz prezent dla fana motoryzacji

Na początek kilka gadżetów z logiem lub w stylu wybranej marki. Coś do kuchni - np. podkładki pod szklanki, otwieracz do wina lub piwa, które z pewnością zdadzą egzamin podczas spotkań towarzyskich, bidon - idealny na trening czy po prostu kubek, z którego kawa zacznie smakować jeszcze lepiej niż zwykle. Praktycznym pomysłem będzie z pewnością etui na telefon, kalendarz, wizytownik czy pendrive. O motoryzacji można także czytać. Dobrym prezentem będzie zatem prenumerata magazynu motoryzacyjnego, biografia ulubionego rajdowca czy pięknie ilustrowany album. A gdyby tak skompletować kolekcję najlepszych filmów, w których pojazdy odgrywają jeśli nie główną, to przynajmniej drugoplanową rolę? Samochody dobrze wyglądają nie tylko na szklanym ekranie, podjeździe przed domem czy w garażu, ale także na… ścianie! Oprawione w antyramę. Plakat z wymarzonym pojazdem w formie zdjęcia lub nieco bardziej artystycznej grafiki, który zawiśnie w salonie czy gabinecie doda wnętrzu charakteru.

Gadżety do samochodu. Poznaj najlepsze propozycje dla automaniakaGadżety do samochodu. Poznaj najlepsze propozycje dla automaniaka

Każdego automaniaka ucieszy z pewnością prezent do samochodu: zarówno w wersji bardziej, jak i mniej praktycznej! Dla osób żywo zainteresowanych tematem świat motoryzacji nie ma zwykle żadnych tajemnic - znają one zatem wszelkie mechanizmy oraz funkcje swojego pojazdu.W aucie, garażu lub własnym mini warsztacie przyda się z pewnością zestaw kluczy oraz kompletna skrzynka narzędziowa - na wypadek małej usterki, którą można się zająć na własną rękę. Znajomość marki samochodu, którym porusza się osoba obdarowywana znacznie ułatwi sprawę! Koncerny motoryzacyjne oprócz produkcji pojazdów, stawiają także na wysoką świadomość marki wśród swoich obecnych i potencjalnych klientów. Im częściej eksponowane logo - tym lepiej! I to nie tylko na masce samochodu, ale także na na czapce, parasolu czy kurtce. Zastanawiasz się, jak prezent byłby najlepszym dla miłośnika BMW - sięgnij po jeden z przedmiotów sygnowanych logiem marki. Rzeczy te wykonywane są zwykle z najlepszej jakości materiałów, w kolorystyce oraz stylu pasującym do charakteru samochodu. Zamiast kartki - jako mini dodatek do prezentu - dobrze sprawdzi się brelok do kluczy.

W zależności od budżetu, jakim dysponujesz, przy okazji wyjątkowego wydarzenie i w sytuacji, kiedy masz do wykorzystania większą sumę pieniędzy - podrzucamy coś z działu prezentów luksusowych. Firmy motoryzacyjne we współpracy z najlepszymi manufakturami zegarmistrzowskimi regularnie wypuszczają na rynek kolekcje zegarków. W zależności od marki - linie zarówno eleganckie, jak i sportowe. Oprócz zegarków, produkowane są także skórzane torby czy rękawiczki. Szeroka gama produktów pozwoli wybrać coś zarówno dla osób miłośników elegancji, jaki i sportowego stylu. Jeśli zdecydujesz się postawić na prezent w formie przeżycia, mamy i w tym temacie kilka propozycji (nie do odrzucenia)! Niezapomnianych wrażeń dostarczy zapewne przejażdżka wymarzonym samochodem, którego osoba obdarowywana nie posiada jeszcze w swoim garażu. Voucher do zrealizowania w dogodnym terminie to prezent niezobowiązujący i jednocześnie nietypowy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.