Najlepsze podarunki dla szefaSzef, czyli pierwsza osoba w każdej firmie. Budzić może ambiwalentne uczucia. Dla jednych ulubiony, dla innych raczej nie. Niemniej jednak gdy przychodzi dzien szefa warto pamiętać o swoim kierowniku i podarować mu choćby skromny upominek. To będzie dobrze świadczyło o nas jako lojalnych pracownikach, a nierzadko poprawi wzajemne relacje na lini szef-pracownik. A zatem pozostaje tylko pytanie co kupić? A z tym może być nie lada problem. Jak trafić w gust szefa? Podpowiadamy co można wybrać na prezent dla szefa.

 

Pomysł na prezent dla szefa

A zatem jak dobrze trafić w gust szefa i co podarować ? W tej kwestii wybór powinien być raczej elegancki i stylowy. W końcu to nasz szef. Elegancki prezent dla szefa to najlepszy pomysł. Sporą popularnością ciesza się złote spinki do koszuli lub markowe pióro z grawerem.  To klasyka. Ale co zrobić gdy nasz szef już to ma? Wówczas można postawić na standard czyli kosz słodyczy lub dobry alkohol. To z reguły może być dobrym wyjściem awaryjnym i sprawdzi się niemal w każdej okazji. Prezent dla szefa dobrze jest zakupić wspólnie i wręczyć jako prezent dla szefa od pracowników. To będzie świadczyć o zgraniu i jedności w obliczu tej ważnej okoliczności. Wśród popularnych prezentów znaleźć można także kosmetyki, dobre perfumy, kubek dla szefa, ramkę na zdjęcie czy bilety do kina. Niemniej jednak liczy się prezent dawany od serca i inicjatywa, a zatem warto także pamiętać o oprawie, czyli kwiatach lub uroczystym przyjęciu w firmie lub w restauracji. Z pewnością miło będzie spotkać się na gruncie towarzyskim, gdzie nie obowiązują firmowe schematy. A zatem prezent trzeba wybrać starannie. Warto popytać co szef lubi, by źle nie trafić. Powyższe przykłady to standard, ale jak wiadomo ogranicza nas tylko wyobraźnia, a zatem pole popisu jest bardzo szerokie.

A może chcecie jednak jako pracownicy postawić na coś bardziej wyszukanego i zaskoczyć swojego ulubionego przełożonego? Czeka na Was mnóstwo inspirujących pomysłów oraz z całą pewnością wybierzecie ten trafiony prezent. Wśród nietypowych propozycji na prezent dla prezesa znaleźć można m.in.  degustacje ekskluzywnych trunków – whisky i wina, a także – bagatela - lot szybowcem jak również jazdę samochodem rajdowym! Ekskluzywny prezent dla szefa będzie świetnym sposobem na okazanie mu szacunku. Co więcej niezwykle ciekawym pomysłem na dobry prezent dla kierownika może być kurs brydża i indywidualna nauka golfa. Polecane są również liczne masaże i zabiegi SPA, oczywiście przeznaczone dla mężczyzn lub kobiet. Gotowi? Wystarczy trochę inwencji twórczej i Twój szef oniemieje z radości! Podarujcie swojemu szefowi moc niezapomnianych przeżyć oraz możliwość zdobycia nowych doświadczeń. Z pewnością to doceni!

Prezent dla prezesa na specjalne okazjeSpecjalny prezent na specjalne okazje

A może coś dla podniebienia? Dobrym pomysłem może okazać się zestaw sushi lub kolacja w wykwintnej restauracji. W końcu przez żołądek do serca! A Wy jako pracownicy musicie to wiedzieć najbardziej! Specyficznym podarunkiem jest także prezent dla szefa na pożegnanie. Wówczas warto postarać się o coś wyjątkowego, co zapadnie na długo w pamięć. Lot balonem, weekend dla dwojga w atrakcyjnym miejscu, masaż, karnet na strzelnicę, nurkowanie w Bałtyku, garnitur szyty na miarę, kurs narciarski, rejs wędkarski po Bałtyku, kurs brydża, lot motoparalotnią, nocna jazda off road, sesja zdjęciowa, a może wieczór w teatrze? Pomysłów jest wiele!

Dowiedz się czym interesuje się Twój szef i spraw mu niespodziankę którą zapamięta do końca życia! Dobry pomysł na prezent dla szefa to podstawa. Jako pracownicy musicie się zintegrować i przygotować coś specjalnego. A okazji może być kilka, bo oprócz wyżej wskazanych mogą być jeszcze urodziny. Prezent dla szefa na urodziny też jest obowiązkowy! Tak czy inaczej prezenty dla szefa powinny być wybierane starannie tak aby trafić w dobry gust. Warto zatem skorzystać z rad zaufanych pracowników, którzy są najbliżej szefa i wiedzą co lubi.

Znakomicie wybrany prezent dla dyrektora z pewnością zostanie doceniony. I zostanie przyjęty z radością, że pracownicy pamiętali o rocznicy. W końcu kto nie lubi dostawać prezentów? Jeśli natomiast nasz szef ma poczucie humoru, a nie wiesz jaki prezent dla szefa wybrać, możesz postawić na śmieszny prezent dla szefa, taki jak np. karykatura lub kubek ze śmiesznym napisem.

Prezent dla szefa na urodziny

A co na imieniny? Może krawat lub mucha? Do prezentu koniecznie trzeba dołączyć życzenia imieninowe dla szefa. A te mogą być rozmaite. I wszystko zależy tylko od Waszej inwencji twórczej. Ważne tylko by płynęły prosto z serca. Bo życzenia imieninowe dla szefa to „kropka nad i” dla naszego prezentu. Specjalną okazją są zatem urodziny szefa. Jeśli nasz szef to kobieta to można podarować kwiaty, czekoladki, biżuterię, perfumy, kosmetyki. I nie zapomnijmy że ważne są życzenia urodzinowe dla szefowej. A jeśli jubileusz to imieniny to koniecznie złóżcie życzenia imieninowe dla szefowej. Moc życzeń to ważny detal przy każdym prezencie dlatego nie zapominajmy o nich. Mogą być wymyślone samodzielnie lub przygotowane na kartkach okolicznościowych. Tak czy inaczej warto by były szczere, a to z pewnością spotka się z aprobatą prezesa.

Wbrew pozorom wybór prezentów dla szefa jest zatem szeroki i można z powodzeniem coś  specjalnego zakupić. A przy okazji dowiemy się więcej o naszym szefie, jego hobby, pasjach, czy modzie i stylu. A to tylko niektóre z podpowiedzi jakie można wykorzystać, bo tak naprawdę pomysłów na ciekawy prezent można szukać głębiej. Rozmite dziedziny życia szefa to skarbnica z której można korzystać przy inspiracji do wyboru dobrego prezentu. A zatem zakup należy do Was - pracowników! Niech to będzie pamiątka na całe życie, lub przeżycie które zapadnie na długo w pamięć. Taka niespodzianka to może być atut dla pracowników, którzy zapiszą sie w pamięci szefa jako serdeczni i przyjacielscy. Upominek dla szefa wybierzmy z przyjemnością, jako symbol wdzięczności i koleżeństwa. A to może być asumpt dla poprawy relacji w firmie, lepszej atmosfery. A zatem skorzystaj z porad na pomysł na prezent urodzinowy dla szefa lub prezent na jubileusz firmy. Niech to będzie udana inwestycja, która da radość drugiej osobie.  Niech na ustach szefa zagości uśmiech i wdzięczność, a moc życzeń sprawi, że będzie się pracować lepiej. To duch zespołu który zawita do waszej firmy i przemieni relacje z kierownikiem na dobre. Czy to zatem urodziny, imieniny, dzień szefa czy pożegnanie – pamiętajmy o tych okolicznościach!

Jak widać i jak pokazuje praktyka wybór prezentu dla szefa to dla pracowników nie lada wyzwanie. Ale nie obawiaj się, bo z powodzeniem znajdziesz mnóstwo inspirujących pomysłów oraz jesli trochę poszukasz to z całą pewnością wybierzesz wartościowy, trafiony prezent, który na długo zapadnie szefowi/szefowej w pamięć!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.