Ciekawe pomysły na prezenty muzyczneMasz w rodzinie artystę? Twój przyjaciel właśnie zaczął naukę gry na trąbce a przyjaciółka śledzi wszystkie nowości na rynku muzycznym? Szukasz prezentu dla melomana? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi! W naszym przewodniku znajdziesz pomysły na każdą kieszeń. Niezależnie od budżetu, możesz wybierać wśród mniejszych upominków lub droższych prezentów. Podpowiadamy także, w jaki sposób sprawić bliskiej osobie przyjemność, niekoniecznie decydując się na podarunki materialne. W czasach, kiedy niemalże wszystko dostępne jest na wyciągnięcie ręki, trudno o prawdziwe zaskoczenie i autentyczną radość. Jako eksperci od prezentów wiemy, co sprawi, że na twarzy Twoich najbliższych pojawi się szczery uśmiech!

Ciekawe pomysły na prezenty muzyczne

Muzyczne prezenty to prawdziwa gratka dla wszystkich melomanów. Istnieje kilka muzycznych podarunków, które można uznać za absolutne pewniaki! Jeśli tylko znamy gust osoby obdarowywanej, trafionym wyborem okaże się z pewnością najnowsza płyta ulubionego wokalisty, ukochanej wokalistki czy kultowego zespołu. Do łask wracają także winyle. Można zatem pokusić się o krążek w nieco większym formacie. Przed zakupem upewnijmy się jednak, że osoba, do której powędruje płyta będzie miała ją na czym otworzyć. A jeśli nie, być może należałoby zacząć od zakupu gramofonu? I tu pojawia się kolejny pomysł w kategorii prezenty muzyczne! Pierwsza z proponowanych opcji - płyta - to dobra propozycja dla wszystkich, którzy dysponują niewielkim budżetem. Jeśli jednak planujemy większy wydatek lub prezent składkowy, kategoria sprzętu muzycznego pozostawia wręcz nieograniczone możliwości. Gramofon ucieszy wszystkich, którzy cenią sobie powrót do tradycji. Miłośników najnowszych technologii oraz dobrego brzmienia ucieszy zapewne profesjonalny sprzęt audio, dzięki któremu w domu będą mogli się poczuć jak na koncercie!

Prawdziwi melomani z muzyką nie rozstają się nawet na moment. Towarzyszy im ona w drodze do pracy, podczas spaceru czy treningu. Spraw, aby mogli się nią cieszyć w najlepszej jakości i podaruj im nową parę słuchawek. Dobierz design oraz funkcjonalność do charakteru i potrzeb obdarowywanej osoby. Innym pomysłem może być także przenośny głośnik, który doskonale sprawdzi się na wyjazdach czy w plenerze, kiedy trudno o standardową infrastrukturę muzyczną.

Co kupić artyście? Szalone pomysły na prezentCo kupić artyście? Szalone pomysły na prezent

Prezenty dla muzyków nie muszą wcale ograniczać się jedynie do typowych muzycznych akcesoriów i sprzętu. Warto zainwestować także w przeżycia. Tego typu podarunki, choć z pozoru wydają się nietrwałe, zwykle żyją we wspomnieniach o wiele dłużej niż te namacalne. Sprawdź listę koncertów w najbliższym czasie i kup bilet na występ kultowego zespołu. Lekcja gry na instrumencie to doskonały pomysł dla wszystkich tych, którzy już od dłuższego czasu noszą się z zamiarem podjęcia nauki, ale coś zawsze staje na ich drodze.

Miłośnicy muzyki swoją pasję realizują w różny sposób. Niektórzy oddają się także śpiewaniu. Tych ostatnich zaskoczysz np. wizytą w studiu nagraniowym! Skoro o piosenkach mowa, ich nieodłączny element stanowią teksty. Ich pisanie może stać się jeszcze większą przyjemnością jeśli artysta posiadał będzie do tego swój własny spersonalizowany notatnik. Na pierwszej stronie możemy dodać własną dedykację lub inspirujący cytat.

Prezenty muzyczne mogą być także jednocześnie doskonale zaprojektowane i praktyczne. Winylowe podkładki pod talerze czy zaparzacz do herbaty w kolorze i kształcie żółtej łodzi podwodnej sprawią, że nawet kuchnia będzie wyrażała charakter i korespondowała z pasją jej właściciela. Wśród innych użytecznych podarunków należałoby wspomnieć także o pendrivach lub spinakach do koszul w kształcie instrumentów. Małe rzeczy, a cieszą!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.