Jak znaleźć idealny prezent dla mola książkowego?

W Bibliofilia - miłość do książek; to kochanek lub kochanka wersji niektórych utworów, plomb, specjalnych, zapach stron, i, w ogóle, wszystko, co wiąże się z trzymać bogaty zbiór książek. W bibliofilia, jak pojęcie pojawia się w epoce Renesansu, kiedy humaniści, królów, książąt i dostojników, zostały poświęcone w krajach Europy w poszukiwaniu rękopisy, listy, autografy, inkunabu i inne książki skomplikowane. W библиофилом lubi czytanie, a także podziwiać i Kolekcjonowanie książek, tak że broń jest ogromny i specjalistycznej kolekcji. Wiadomo, poza tym, odróżnić je od siebie i określić ich albo w czystości swojego tekstu, czcionki, ilustracje, jakość papieru i oprawy. Uczonych w piśmie nie koniecznie stara się wziąć książki, które chcą: jako alternatywy mają admirarlos w starych bibliotekach.

Podaruj bliskiej osobie książkę jej ulubionego autora

Jednak bardzo często zapalonym kolekcjonerem, czasami w poszukiwaniu nauki o zbiorach i innych, stawiając formy nad treścią, z naciskiem na drogie książki, stare, rzadkie, pierwsze wydania, książki twarda nietypowe, kopie autografíadas, itp. bibliófilosestán zorganizowane: pogrupowane społeczeństwa jako prestiżowej "Association Internationale de Bibliophilie", w którym co roku spotykają się naukowcy i zamożnych kolekcjonerów. W Chile istnieje od 1954 roku Spółka Bibliófilos Chile.Niektóre bibliófilos one odegrały ważną rolę dla rozwoju akademickiego i kulturalnego rozwoju swoich krajów, jak, na przykład, Pablo Neruda, Andres Бельо – kto poświęcił Centralne Archiwum Andres Бельо– były Prezydent Chile Arturo Алессандри Palma kto nawet pełnił funkcję bibliotekarza, w latach 1890 i 1893 roku, stając się drugi dyrektor Biblioteki Kongresu Narodowego– i, oczywiście, Józef Torobio Medynie, znany библиофилом, który ma w swoim dorobku Sale-Medina w Bibliotece Narodowej.

Personalizowane zakładki do książek

Jest złe języki,- w kategorii żart, bo nie ma odniesienia do niego - że miłość Pana Medina książki i rękopisy był taki, że czasami "prosił biznes" w Bibliotekach, korzystając z jego ubrania, aby ukryć teksty. Chodzi za granicą i mało znanych bibliofilia-to Marilyn Monroe, który przyszedł mieć bibliotekę z ponad 400 tytułów. Niemniej jednak, w moim życiu, jak bibliotecóloga, do tej pory jedyny  czystego szczepu, co, jak wiadomo, jest pan Lipca Ortúzar, były Rektor i założyciel Uniwersytetu Pacyfiku, który ma ponad 3800 pozycji w bibliotece szczególnie delikatnej. A jak przychodzi do jego miłości do czytania, który w wieku 12 lat postanowił uzyskać pozwolenie od biskupa, aby czytać Woltera, bo był wśród książek zakazanych przez kościół.Obecnie Zbieranie starych książek jest narzędziem, który zajmuje trzecie miejsce w obroty dużych domach międzynarodowych aukcjach, po malarstwa i rzeźby. Tak, że dla christies zostały sprzedane na aukcji pierwsze wersje do $ 8 mln-nadal "ptaki Ameryki", kupił kolekcjoner, STANY zjednoczone. Słyszałem, że niektórzy ludzie zauważyć, że kupują określonej produkcji tylko ze względu na piękno dzieła sztuki lub tkliwość przylepianie się, nie myśl, zdalnie, aby ją przeczytać. W tych трансах czytać to inna sprawa, jednak uważam, że większość uczonych w piśmie przeczytać materiał, w który inwestują.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.