Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Co kupić dziadkom na 50 rocznicę ślubu?

50 lat w małżeństwie! na całe życie! I ta Data jest tak samo zasługuje na szczególne uroczystości. Jestem pewien, że do przygotowania, bardziej spokojnie, niż pierwszy ślub, a poza tym, czynili z pomocą rodziny, które ukształtowały. Z Argyor chcemy dać wam kilka oryginalnych pomysłów do prowadzenia wesel Złota, tak oto nasze 10 ulubionych! W pół wieku razem tworzą wspaniałą rodzinę. Rodearos swoich dzieci i wnuków, czyli twoich największych radości. Możesz też zaprosić krewnych, swoich braci i bratanków, a także wszelkie szczególne kolego. To święto na swój smak i nie masz ciśnienia wysłać zaproszenia zobowiązań.Wiele par decyduje się wrócić, aby zrobić inny ceremonii ślubu. Można zrobić, oprócz świąt religijnych, przedłużenie głosów intymne lub, że ktoś obok oficie małej ceremonii.To bardzo emocjonalny, jeśli zapisujesz jakiegokolwiek elementu odzieży lub przedmiotu ślubu w pierwszej kolejności. Na przykład, jeśli zachowuje sukienka w dobrym stanie, można użyć ściereczki do confeccionen nowy. Może on nosić te same bliźniaki, lub krawat.

Złoto jako prezent na złotą rocznicę

Zebrać swoje najlepsze zdjęcia w te 50 lat razem, aby włączyć je do dekoracji lub jako części dla swoich gości weselnych. Dobry upominek na prezent dla twoich gości-to zdjęcie w dzień swojego ślubu. Lub też, zdjęcie dla ciebie, twoich dzieci i wnuków, z całą rodziną.Po odnowieniu ślubów, można uaktualnić swoje relacje partnerskie. Teraz jest ogromny wybór możliwości, aby wybrali inne modele, a także pierścionek zaręczynowy klasykiem. Wybierz najbardziej odpowiada twoim gustom, aby przedłużyć swoją miłość.Rób wakacje w tej Restauracji, więc dobrze, że sklep ci przynosi. Można również zebrać całą rodzinę w domu i spróbować swoje złote gody jak wydarzenie bardziej intymne. Inna opcja, bardzo emocjonalny-to znowu swoje źródła i festejarlo w twojej okolicy rodzinnej.

Podaruj małżeństwu zdjęcie w złotej ramie

Dobry ślubny prezent - płytę CD z piosenkami z epoki, w której casasteis, swoje ulubione piosenki i, że pamiętacie, w szczególnym momencie swojego życia. Dla 50-lecia jest kilka kolorów, reprezentatywnych. W tym przypadku-to fioletowe i żółte róże.Fiołki stanowią pokora, poświęcenie, dobroć i wierność; i żółte róże, powodują złoty kolor, charakterystyczny dla tej rocznicy oprócz tego, symbol miłości, czystej i dostatniej.Można również kąpać złote cukierki imprez lub prezenty dla gości, jak i czekoladowe monety lub czekoladowe dostosowane ze starych zdjęć.