Gratulacje z okazji awansu na wyższe stanowiskoAwans kolegi z pracy może wywołać w pozostałych współpracownikach bardzo różne reakcje. Od radości po zazdrość. Niezależnie od tego jednak czy uważamy, że danej osobie awans się należy czy nie, warto pomyśleć o odpowiednim podarunku dla niej z tejże okazji. Należy to zrobić tym bardziej, jeśli dotychczasowy kolega czy koleżanka z pracy będzie odtąd naszym przełożonym. Właściwy prezent może postawić nas w dobrym świetle i zagrać na naszą korzyść. Często kupowany jest jeden droższy prezent od wszystkich współpracowników. Z okazji awansu podarujesz koledze elegancki, luksusowy, praktyczny lub unikalny prezent. Czy będzie to coś zabawnego i luźnego czy raczej poważniejszego i podkreślającego przyszłe stanowisko – wszystko zależy od osób, które dokonują wyboru prezentu oraz tego, jakie stosunki łączą ich z byłym kolegą, a także tego czy awansowany chce zmiany charakteru relacji z dotychczasowymi kolegami, z którymi niejednokrotnie spędził wiele lat.

Gratulacje z okazji awansu na wyższe stanowisko

   Tym o czym nie można zapomnieć przy wchodzeniu kolegi z pracy na wyższy szczebel w hierarchii firmy to oczywiście gratulacje z okazji awansu. Co należy w nich zawrzeć? Warto pożyczyć awansującemu dalszych sukcesów na polu zawodowym, wytrwałości, cierpliwości do podwładnych, trafnych decyzji, wyzwań, które rozwiną umiejętności i pozwolą mu się wykazać oraz uśmiechu i poczucia humoru. Wcześniej naturalnie należy podziękować za owocną współpracę i podkreślić, że były to miłe i przyjemne lata. Życzenia z okazji awansu należy przekazać oczywiście podczas osobistej rozmowy z awansowanym, jednak dodatkowo można umieścić je na podarowanym przedmiocie, jeśli jest taka możliwość. Odpowiednia będzie ku temu szklana statuetka 3D. Będzie ona godnie zdobić biurko przyszłego przełożonego.

Prezent z okazji awansu od współpracowników. Co wypada kupić?Prezent od współpracowników. Co wypada kupić?

   Co jeszcze prócz wspomnianej już statuetki wypada kupić koledze, który dostał awans? Warto rozważyć coś eleganckiego, co podkreśli jego awans na wyższe stanowisko. Może być to stylowe wieczne pióro z grawerem w ładnym pudełku lub ekskluzywne akcesoria biurowe typu stojak na długopisy czy nożyk do papieru. Możemy pomyśleć także nad specjalnym organizerem, dzięki któremu na biurku awansowanego zawsze będzie porządek. Pomysłowym prezentem na ozdobę biura będzie magnetyczna klepsydra lub wahadło z metalowymi kulami, stanowi ona elegancję i styl. Warto rozważyć również zakup jakiegoś dzieła sztuki, które ozdobi ścianę siedziby przyszłego szefa. Jeśli chcemy sprawić awansowanemu koledze coś droższego, warto zrzucić się na markowy zegarek. Kobiecie można kupić biżuterię, np. elegancki naszyjnik. Taki podarunek będzie dobrym prezentem, z okazji awansu, dla kobiety. Inną możliwością na prezent z okazji awansu jest piękna, kryształowa karafka z grawerem odpowiednim do okazji. Możemy dodać do niej komplet kieliszków bądź specjalnych szklanek. Jeśli wiemy co lubi pić awansowany, dobrym pomysłem będzie dobry alkohol, np. whisky, koniak czy brandy. Jeśli łączą nas z awansowanym przyjacielskie stosunki i wiemy, że pozostanie tak nadal, możemy sprawić mu jakiś zabawny upominek, np. kubek ze specjalnym napisem nawiązującym do jego awansu. Ewentualnie może być to spersonalizowany, zabawny plakat lub okładka jakiegoś magazynu z przyszłym szefem w roli głównej. Jeśli awansowanym jest kobieta, można wręczyć jej voucher do spa. Jest to jeden z najprzyjemniejszych prezentów, jakie można podarować przedstawicielce płci pięknej. Kupując prezent zawsze należy się skupić na osobowościach osób, które mają go otrzymać.

Oczywiście awans kolegi z pracy można uczcić na wiele innych sposobów, np. organizując z tej okazji dla niego specjalną kolację lub całonocną imprezę. Odpowiednie będzie także zabranie go na paintball, przejażdżkę terenowym samochodem lub lot paralotnią - też ciekawe prezenty z okazji awansu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.