Gdzie kupić wyjątkowe prezenty we Wrocławiu?Wrocław, stolica Dolnego Śląska, to miasto magiczne. Położona na siedmiu wyspach aglomeracja kryje w sobie niezwykłą historię i wiele niepowtarzalnych miejsc. Ciekawa architektura, wspaniałe zielone tereny i liczne kanały tworzą zarówno miasto warte odwiedzenia przez turystów, jak i miejsce idealne do zamieszkania. Szukasz oryginalnego prezentu dla wrocławianina lub spędzasz weekend w tym nietuzinkowym mieście i chcesz zaskoczyć towarzysza podróży wyjątkową niespodzianką? Podpowiadamy jakimi, poza głównymi atrakcjami turystycznymi, rozrywkami może oczarować nas Wrocław i jego okolice.

Gdzie kupić wyjątkowe prezenty we Wrocławiu?

We Wrocławiu istnieje wiele bogatych w różnorodne sklepy galerii handlowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukasz pamiątki z Wrocławia odwiedź jeden z punktów informacyjnych, muzeum lub sklepów z pamiątkami. W całym mieście, na każdym kroku napotkać możesz małe mosiężne figurki krasnali, które stały się symbolem miasta. Dlatego też majlepszym pomysłem na pamiątkowy drobiazg będzie gadżet z motywem małych, przyjaznych ludków w pomarańczowych czapeczkach. Pamiętaj jednak, że często najbardziej trafionym prezentem jest "prezent bez pudła", czyli sprezentowane przeżycia. Wrocław to idealne miejsce do ich kolekcjonawania! Taki upominek dobierz do indywidualnych zainteresowań bliskiej Ci osoby. Jeśli lubi ona wszelkie zabiegi pielęgnacyjne sprezentuj jej bon na masaże olejkami i rozgrzanymi kamieniami w jednym z eleganckich salonów masażu we Wrocławiu. Jeśli lubi aktywne spędzanie czasu dobrym pomysłem będzie przejażdżka samochodami terenowymi po okolicy lub lot samoletem, z którego bedziecie mogli podziwiać stolicę wojewodztwa dolnośląskiego z lotu ptaka. Dobrym pomysłem na upominek bez opakowania jest również wspólne spędzenie czasu podczas seansu w jednym z licznych w mieście kin, teatrów lub muzeum. Jednakże jedną z cieszących się największą popularnością atrakcją we Wrocławiu jest Dream Jump Wrocław, czyli skok z najwyższego tego typu słupa w całej Europie! Daj się ponieść emocjom i poczuj wiatr we włosach! Taka rozrywka to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów skoku adrenaliny i stanowi swoistą "wiesienkę na torcie" niezapomnianego urlopu we Wrocławiu.

Jak w ciekawy sposób można spędzić urodziny we Wrocławiu?Jak w ciekawy sposób można spędzić urodziny we Wrocławiu?

Zbliża się Twoja impreza urodzinowa, a Ty chcesz uniknąć głośniej prywatki w domu? Wybierz się do Wrocławia! Nie bez  powodu nazywany jest "miejsce spotkań". Poza różnorodnymi restauracjami, kawiarniami i klubami Wrocław ma do zaoferowania inne oryginalne miejsca do spędzenia urodzin - zarówno dla par, jak i dla całych grup. Zaproś znajomych do wspólnej gry w laserowego paintballa, rozwiązywania zagadek w jednym z  licznych Escape Room'ów lub do szalonej zabawy w parku trampolin, które rozkręcą każdą imprezę. Możecie również wybrać się grupowo do Aquaparku lub na udany wieczór do kręgielni. Dobrym pomysłem okazać się może również przedłużone świętowanie urodzin, na które poświęcisz całą sobotę i niedzielę. W tym celu zaproś swoich przyjaciół i rodzinę na wspólne zwiedzanie okolicznych zabytków, weekendowy kurs golfa lub warsztaty z pływania na wakeboardzie. Jeśli, podobnie jak Ty, Twoi goście są pasjonatami ekstremalnych rozrywek wybierzcie się  wspólnie np. rafting wielkimi pontonami lub dwudniowy kurs driftingu. Bez względu na to jaką atrakcję wybierzesz takie spędzanie czasu stanowić będzie wspaniałą alternatywę dla oklepnaych domówek i często sztywnych kolacji w drogich restauracjach. Dodatkowo aktywne spędzanie czasu w grupie z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.