Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Gratulacje z okazji ciąży – pomysły na życzenia   Niejednokrotnie w naszym życiu pojawiają się różne powody do świętowania. Często jesteśmy dumni z naszych bliskich czy znajomych i chcielibyśmy im to w jakiś sposób przekazać. Takie sytuacje jak zawarcie związku małżeńskiego, narodziny dziecka, zdanie matury, zdobycie stopnia naukowego czy awans to okazja do złożenia gratulacji i okazania uznania. Wyjątkowe sytuacje sprawiają również, że pojawia się u nas chęć obdarowania danej osoby jakimś upominkiem. Jednak forma zarówno gratulacji, jak i prezentów gratulacyjnych zależy od tego, czego i komu gratulujemy. Gratulacje najlepiej jest składać osobiście, jednak czasami nie mamy takiej możliwości, z uwagi na kilometry, jakie dzielą nas od danej osoby. Wówczas możemy posłużyć się telefonem lub formą pisemną.

Gratulacje z okazji ciąży – pomysły na życzenia

   Gratulacje z okazji ciąży dobrze jest składać osobiście. Jeśli jesteśmy w bliskiej relacji z daną osobą, powinniśmy złożyć jej wizytę. Może ona okazać się dla przyszłej mamy wyjątkowo miła, ponieważ będzie okazją do wymiany cennych doświadczeń. Wybierając się w odwiedziny do kobiety ciężarnej wypada kupić jej z okazji ciąży coś wyjątkowego. Prezent z całą pewnością umili jej okres oczekiwania na narodziny dziecka. Warto zdecydować się na zakup czegoś, co przyda jej się po porodzie. W sklepach jest pełno poradników dla przyszłych rodziców. Taki prezent z pewnością okaże się przydatny. Można pokusić się o zabawkę dla dziecka lub ubranko. Co do tego drugiego, zdecydujmy się na nie tylko wówczas, gdy znamy płeć dziecka, inaczej możemy nie trafić np. z kolorem. Tym co przyda się przyszłej mamie to również kosmetyki przeznaczone dla kobiet w ciąży. Tutaj wybór jest dosyć duży. Można kupić krem ujędrniający skórę lub żel do masażu, a nawet relaksujący masaż. Panie będące w ciąży muszą w sposób szczególny dbać o swoje ciało, dlatego też tego typu prezent powinien ją ucieszyć.

Gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej – prezentyGratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej – prezenty

   Gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej są oczywiście jak najbardziej wskazane. To bez wątpienia ważny moment w życiu każdego absolwenta wyższej uczelni. Mając zamiar składać gratulacje możemy oczywiście pokusić się o prezent na obronę pracy magisterskiej. Zarówno gratulacje, jak i prezent mogą być oczywiście zróżnicowane. W przypadku osoby doskonale nam znanej i bliskiej możemy złożyć gratulacje śmieszne, z poczuciem humoru. Składając gratulacje dla magistra możemy przy okazji dodać także życzenia z okazji obrony pracy magisterskiej. Warto dokładnie zastanowić się nad tym, co byłoby odpowiednie na prezent na absolutorium. Bez wątpienia będzie on miłym wyrazem uznania dla kogoś, kto właśnie kończy pewien etap w swoim życiu. Rodzaj upominku powinien być uzależniony od konkretnej osoby i jej osobowości. Możemy postawić na podarunek wiążący się w jakiś sposób z ukończonym przez daną osobę kierunkiem. Dobrym pomysłem będzie także prezent na absolutorium w formie jakiegoś typu rozrywki. Po kilku latach siedzenia z nosem w książkach były student z pewnością chętnie zaszaleje. Jeśli mamy mocno ograniczony budżet można kupić coś symbolicznego. W sklepach jest dostępnych mnóstwo drobnych upominków, takich jak np. kubek z odpowiednim napisem czy koszulka. Jeśli chcemy kupić coś droższego, ale zupełnie nie mamy pomysłu na prezent gratulacyjny, zawsze dobrym wyjściem jest wręczenie magistrowi eleganckiego pióra. Jest to upominek bardzo elegancki i praktyczny. Te same zasady możemy przyjąć składając gratulacje z okazji obrony doktoratu.