Jak wybrać odpowiedni prezent na Dzień Dziecka?

Z okazji Dnia Dziecka - 1.06, który odbędzie się 21 sierpnia w Argentynie, Kids Corp platforma reklamy, digital, specjalizujący się w segmencie Kids & Teens, badanie zostało przeprowadzone artystyczna dusza analizy preferencji dzieci w wieku 9 i 14 lat. Jego wyniki były następujące: Dziewczynek od 6 do 9 lat interesują materiały do rysowania, budować, tworzyć i eksperymentować. W tych, istnieje duża różnica produktów i licencji. W rankingu gusta dzieci w tym samym wieku, prowadzi odzież sportowa, w większości klubów, piłka nożna król wyobraźni w lokalnej, a także najlepsze drużyny z Ligi Europy.

Zabierz dziecko do sali zabaw

W przypadku większych, szeroki zakres ustawień. Tak, dziewczyny w wieku od 9 do 14 lat, które chcą akcesoria do telefonów i tabletów oryginalne wzory, głównie okładki i ubrania ochronne mała elegantka i sprzęt; produkty dla urody, jak kosmetyki i farby; i Robocza, odzież damska, głównie buty marki młodzieży. W sali gier masz możliwość podjąć wielką przygodę, biorąc udział w grze zabawy, z trzymającą w napięciu fabułą i gdzie ona rzuca wyzwanie głównego-ZNALEŹĆ Annę. Doświadczenie, które zaskoczy cię od początku do końca. Ich celem jest, aby myśleć o znaczenie stosowania odpowiedzialnie nowych mała intelektualistka technologii i stymulowania konstruktywnego korzystania z Internetu z szacunku do samego siebie i do innych. Nauczyć się zarządzać naszym życiu osobistym, dostosować nasze urządzenia w odpowiedni sposób, w tym, jak rozwiązać stosunki społeczne, lub pomyśleć o treści, które są używane w serwisach społecznościowych-to niektóre z tematów, które są rozpatrywane w gry online Podłączone. Za pośrednictwem aplikacji lub stron internetowych, możesz wybrać, gdzie chcesz grać w "Podłączonych. Steruj swoim " ja "online". Trzeba żywe srebro pokonać tylko 6 rozdziałów w celu znalezienia Annę, jak je zdobyć?. Twój końcowy wynik będzie zależeć od zdolności do pokonywania różnych problemów.

Spędźcie aktywny czas w Aqua Parku

Ze swojej strony, dzieci w wieku od 9 do 14 lat wolą konsole i gry wideo. Ponadto, szuka produktów i technologii, w ramach których prowadzą smartfony wysokiej klasy, takie jak moda i akcesoria idealny marek alternatyw związanych w sportowych miejskich, jak jazda na deskorolce. Choć sezon jest coraz zimnej, w różnych rejonach kraju, i jest mniej zajęcia na wodzie, pokażemy, że są jeszcze miejsca, gdzie można pluskać się, ślizgać się i pływać w basenie "sztuczna rzeka". Znajdź odpowiednie miejsce, gdzie wasze wnuki tej zimy. Z wszystkich rzeczy, które możesz zrobić, aby spędzić lato, wyjazd do parku wodnego, na ogół oceniane są wyżej. Jeśli masz małe dzieci, bo wiesz, że zawsze się spodoba (i co masz zamiar zostawić spokojnie w ciągu kilku GODZIN). Jeśli ich nie ma, bo nadal jesteś dzieckiem, i chcesz użyć, aby zrobić wszystko, że możesz, póki nie będzie osoby na danym stanowisku). Jak by to było naprawdę, czy to dobry pomysł przeprowadzenia tej wilgotną wycieczka?

Nie znaleziono produktów, których szukasz.