Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

O czym marzy nastolatek?

  Pomysłów na prezenty.Kto nie ma w głowie te słowa teraz nadają się kilka dat, które z tego lub innego powodu, te prezenty są na porządku dziennym?Nastolatków, którzy, jak zwykle, można się spodziewać, że te daty, aby uzyskać od rodziców ważną prezent, ważne bohaterów tych pomysłów, na rocznicę związku aby kupić prezenty na boże Narodzenie w Engadget. I oczywiście, skupimy się na technologicznych produktów, co, oczywiście, jest to zbieg okoliczności, ale zawsze myślałem, prowadzony przez gospodarce, że istnieje wiele prezentów, które zrobić.

Skok na bungee na 18 stkę

  Nie możemy rozpocząć te pomysły na prezenty dla nastolatków bez prezentu gwiazda: konsola do gier. I ten rok był szczególnie interesujące w tej dziedzinie.Jeśli wybieramy modele dla komputerów stacjonarnych, a także naprawa PS3, bardziej stylizowane, teraz, prezent nie możemy zapominać, Wii U, model, że chcesz znaleźć inną grę z kontrolerem jak bohatera. Obie konsole były finalistami Nagrody Engadget 2012.Ale, w końcu, ze względu na cenę i możliwości, nastolatki kończą z przenośnej konsoli, jako prezent na boże Narodzenie. W tym roku dwie nowości najważniejszych nazywają PS Vita i Nintendo 3DS XL. Obie konsole, przetestowaliśmy na Engadget (PS Vita analizy wideo i Nintendo 3DS Xl, analiza). Nawiasem mówiąc, laptop Sony, w te dni dla mężczyzny zaniżonej 199 euro. Model Sony był także laureatem nagrody najlepsza konsola tego 2012.De wśród akcesoriów do konsol do gier, kierownice, jak zwykle, ciekawych prezentów jeśli komuś dajemy lubisz gry wyścigowe. W dwie główne platformy przybyli w ostatnich latach różne oferty i na rocznicę związku wysokiego ryzyka, w grze zespołowej na podstawie naszych własnych ruchów.

Voucher na strzelnicę? Czemu nie!

  W ten sposób, na PS3 mamy PlayStation Move Racing Wheel, podczas gdy w ekosystemie Xbox możemy użyć kierownica bezprzewodowa związane z grą Forza Horizon około 70 euro.W końcu, jeśli budżet dochodzi do nas, fotel playseat car pack może uszczęśliwić nie jeden. Cena własny model wynosi 500 euro.Inny prezent, który jest przekonany, że bardzo popytu w domu-to jest tablet. W przypadku nastolatków, użycia, którzy będą chcieli dać będzie głównie do gier, czasem, dostęp do sieci społecznościowych, stron internetowych nawigacji i odtwarzania multimediów. Będzie używany w dowolnym dla mężczyzny miejscu, prezent ale szczególnie w mobilności, dlatego rozmiar 7 cali wygląda całkiem wystarczające.Z tym pomysłem, jak Nexus 7, jeśli wybraliśmy Android lub coś z bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, jak i iPad Mini-wszystkie modele atrakcji, na które warto rozważyć w pierwszej kolejności. Jeśli zawartość jest również ważne, Kindle Fire HD z Amazon jest jednym z parametrów jakości w przystępnych cenach. Jakość modelu ASUS i Google nie ma dyskusji, jak było w tym roku tablet zwycięzca w swojej kategorii - Nagrody Engadget 2012.