Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy. Prezent na 30 urodziny dla niego.30 urodziny to ważny moment w życiu każdego człowieka. Zwykle postrzegany jest jako pewna granica między młodością a dorosłością. Wchodzimy wówczas w etap w pełni niezależnego życia na własny rachunek. To wiek, kiedy bierzemy pełną odpowiedzialność za własny los, kończy się dotychczasowa taryfa ulgowa i beztroska. Ta symboliczna data to oczywisty powód do świętowania. Urządzane są huczne imprezy w gronie przyjaciół bądź rodziny. Jest to dobry moment, by złożyć solenizantowi życzenia oraz wręczyć upominek. Jaki jednak prezent na 30 urodziny dla niego będzie najwłaściwszy? Czego pożyczyć osobie na progu dojrzałości? To kwestie nad którymi warto się dłużej zastanowić. Powinno być to coś wyjątkowego, podkreślającego ten jakże istotny moment w życiu solenizanta. Z tego też względu prezent na 30 powinien być oryginalny, różniący się od tych, które dostawał na wcześniejsze urodziny. To samo tyczy się oczywiście życzeń. Powinny być starannie przemyślane. Warto zastanowić się, czego określona osoba może w danej chwili pragnąć. Być może właśnie do czegoś dąży lub o czymś marzy. Dobrze skonstruowane życzenia urodzinowe mogą dać solenizantowi do zrozumienia, że jest dla nas ważna, myślimy o niej i zdajemy sobie sprawę z tego, co jest dla niej ważne.

Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy. Prezent na 30 urodziny dla niego.

   Prezent na 30 urodziny dla niego to spore wyzwanie. Wymaga on dokładnego przemyślenia. Wszystko oczywiście zależy od tego, kim jest dla nas dany mężczyzna. Prezenty na 30 urodziny dla brata i prezenty na 30 urodziny dla syna trochę powinny się od siebie różnić. Jeśli zastanawiamy się nad upominkiem dla chłopaka lub męża zazwyczaj znamy jego gust i upodobania. Prezent na 30 może być doskonałą okazją do okazania mu swoich uczuć i zainteresowania. Można także zdecydować się na romantyczny upominek, który będzie symbolem wkroczenia w nowy etap życia. Oczywiście, wszystko zależy od zasobów finansowych, jakimi się dysponuje. Jednak prezent na 30 urodziny dla faceta niekoniecznie musi być drogi. Mąż czy chłopak ucieszy się z pewnością nawet z drobiazgu, jeśli ten będzie przydatny i ciekawy. Dobrze jest połączyć praktyczność danego przedmiotu z jego zainteresowaniami. Jeśli mężczyzna jest typem sportowca można sprawić mu jakiś użyteczny podczas treningów gadżet, np. zegarek wielofunkcyjny ze stoperem czy pomiarem dystansu. Prezenty na 30 urodziny dla chłopaka powinny być niesztampowe i oryginalne. Można postawić na upominek spersonalizowany, czyli np. kubek czy kufel, brelok bądź poduszkę z jego imieniem. Zaskoczyć go powinna także koszulka ze specjalnym nadrukiem. Śmieszne prezenty dla niego na 30 urodziny zawsze się sprawdzają. Modnym i sprawdzonym prezentem jest także portfel. Z pewnością przydadzą mu się także różnego rodzaju kosmetyki. Gadżety do golenia podkreślą jego męskość. Jeśli facet jest koneserem alkoholi, przyda mu się minibarek czy stojak na wino. Można także sprawić mu stylową karawkę ze specjalnym grawerunkiem. Może być napełniona czymś, co zadowoli jego podniebienie. Jeśli mężczyzna ma jakieś pasje, za pomocą prezentu można je wesprzeć. Facet grający na gitarze oszaleje z radości jeśli dostanie na urodziny nowy instrument. Jeśli jego gust muzyczny jest nam dobrze znany możemy zafundować mu płytę, której jeszcze nie ma, a wiemy, że chciałby mieć. Upominek nie musi być jednak materialny. Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny może przybierać różne formy. Jeśli facet ma temperament i lubi zaszaleć, dobrym pomysłem będzie dla niego aktywny prezent np.  zafundowanie mu przejażdżki sportowym lub terenowym samochodem, lot szybowcem czy skok ze spadochronem. Popularnością cieszą się także tunele aerodynamiczne. Każdy mężczyzna z pewnością zapamięta takie przeżycie do końca życia. Jest to forma podarunku, którym można cieszyć się we dwoje. Jeśli jednak nie ma się kompletnie żadnego pomysłu na prezent dla mężczyzny na 30 urodziny, warto po prostu zapytać go, co mogłoby go ucieszyć. Nie będzie to niczym nieprzyzwoitym. Chłopak czy mąż i tak mimo wszystko doceni nasze starania. Lepiej przecież zapytać wprost i sprawić mu coś, z czego będzie miał satysfakcję, niż spudłować. Tym bardziej, że i tak domyśla się, że mamy zamiar mu coś kupić. Być może okaże się, że wystarczy mu wspólna pizza w PRL w Elblągu.

Prezent na 30 dla faceta jest zatem nie lada wyzwaniem, jeśli jednak przystąpimy do zadania we właściwy, przemyślany sposób, możemy sprawić naszej drugiej połówce ogromną przyjemność.

Prezent na 30 urodziny dla koleżanki i przyjaciółki.Prezent na 30 urodziny dla koleżanki i przyjaciółki.

   30stka to także doskonała okazja, by obdarować przyjaciółkę lub bliską nam koleżankę. Jednak jaki prezent na 30 urodziny warto sprawić kobiecie? Jeśli nasze fundusze na ten cel są dosyć ograniczone, upominek może być symboliczny, będzie on jednak oznaką, że pamiętamy o solenizantce. Wówczas prezent na 30 urodziny dla koleżanki może przybrać formę ramki zawierającej wspólne zdjęcie lub dużo większej antyramy. Możemy postarać się również o kubek bądź inny niewielki gadżet ze specjalnym motywem. Jeśli nasze możliwości finansowe są większe, warto rozważyć zakup biżuterii. Mało która kobieta jej nie lubi. Jeśli przyjaciółka nie nosi naszyjników ani pierścionków dobrym wyborem może okazać się zegarek. Oryginalne prezenty na 30 urodziny prezent mogą przyjąć także formę książki czy płyty muzycznej, jednak tu konieczna jest dokładna znajomość preferencji solenizantki. Dodatkowo, warto upewnić się, że nie posiada ona już w swym posiadaniu danej pozycji. Zastanawiając się, co kupić na 30 urodziny niezwykle pomocna okazuje się znajomość pasji i zainteresowań danej osoby. Wiedza ta znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Prezent na 30 urodziny dla przyjaciółki może te zainteresowania odzwierciedlać. Jeśli lubi ona malować, można kupić jej przydatne ku temu narzędzia, jeśli pasjonuje się natomiast fotografią, kupmy aparat lub chociażby album na wykonane przez nią zdjęcia. Coraz częściej stawia się przede wszystkim na użyteczność, jaką odznacza się dany prezent. 30 urodziny to doskonała okazja na okazanie naszej przyjaźni i oddania. Dobrą opcją na upominek dla przyjaciółki mogą być kosmetyki lub akcesoria do makijażu. Jeśli chcemy postawić na coś bardziej oryginalnego możemy sprawić jej prezent w formie weekendu w spa czy opłacenie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Tego typu rozwiązania zyskują coraz większą liczbę zwolenników. Coraz bardziej popularne są także bardziej ekstremalne prezenty. Wspomniany już w poprzedniej części artykułu aerotunel czy skok ze spadochronem może być także marzeniem kobiety. Odrobina szaleństwa przyda się w szczególności, jeśli przyjaciółka jest nieco przytłoczona osiągniętym wiekiem. Być może taka forma prezentu pomoże uświadomić jej, że wiek 30 lat to nie starość, a więc niekoniecznie musi wiązać się on z rezygnacją z tego co w życiu szalone i odważne. Nadal można, a nawet trzeba czerpać z życia pełnymi garściami, nie odmawiając sobie niczego, na co mamy ochotę. Być może nawet 30 lat to najlepszy ku temu moment. Stajemy się wówczas w pełni wolni. Dlaczego by tego nie wykorzystać?