Eleganckie upominki na Dzień Dziadka

Pamiętam do 100 zł doskonale ten prezent w dzieciństwie, ale nie potrafili powiedzieć, co im by iluzję tego roku. Dać dziadków, Dzień Dziadka - 22.01 a emocje jest problemem. Dlatego, właśnie, masz wybór prezentów z najlepszych pomysłów, aby zaskoczyć i aktywny starszy pan zmusić go do szczęśliwy.

Podaruj dziadkowi nowy zestaw szach

Babcie i dziadkowie bardzo specjalne, ale czasem warto zrozumieć, że kiedyś byli dziećmi i młodzież, domator zanim się babci i dziadka. Osoby, które miały miejsce w grze lub ulubione zabawki, idole młodzieży... I, dusza towarzystwa oczywiście, były piosenki i szczególnych doświadczeń, że dzieci zapoznają się z zaciekawieniem i zdziwieniem. "Kochany dziadek" zawiera 60 pytań, starannie zaprojektowane, aby zapytać o jego intelektualista życiu, poznać jego gust, jego ulubiona piosenka młodości, a jakie były wasze ulubione gry, kiedy był dzieckiem lub pamiętają, jakie były pierwsze słowa, które powiedziałeś. Jest to jeden z najbardziej ekscytujących gratisy, które otrzymał kiedykolwiek, i wspaniałą nowoczesny okazją do zapoznania się z babcią i dziadkiem wzmocnienia więzi z nim.

Jazda Porsche dla aktywnych dziadków

W świecie, tradycjonalista gdzie panuje cyfrowy, powrót do dzieciństwa bardziej analogowy, nie rezygnując skutecznego i trudności możliwe dzięki te oryginalne zabawki, które będą bawić się artykuły piśmienne przez kilka godzin, montując elementy drewniane, bez utrudniona, ponieważ nie potrzebują w kolejce, a będziesz cieszyć się, widząc, jak się poruszają. Oferujemy oryginalny trzy modele: Ciągnik: porusza się tylko nawet jeśli nie ma mechanizmu mail, ale i silnikiem z gumy, dźwignia zmiany biegów z trzema narzędzia prędkościami. Jeszcze jeden karnet!Na pierwszej prędkości lub w trybie "park" pozwala ciągnik zrealizować, obracając koła. Drugi prędkości lub w trybie "drive" będzie symulować dźwięk silnika rzeczywistego, ostrożnie przesuwając ich zęby na całej powierzchni świat męskich rzeczy bieżnika. I trzeciej prędkości lub w trybie "sport" będzie rozwijać większą moc silnika.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.