Prezenty walentynkowe, czyli co kupić ukochanej osobie?   14 luty to data do której z utęsknieniem odlicza wiele par, jest to bowiem dzień w którym obchodzimy walentynki. Jest to doskonała okazja, by spędzić ten czas tylko we dwoje i odpowiednio go uczcić. Warto w tym dniu pamiętać o odpowiednim prezencie dla chłopaka bądź dziewczyny. Możemy postawić na jakiś drobiazg lub puścić wodze fantazji i zafundować naszej miłości coś niesamowitego.

Prezenty walentynkowe, czyli co kupić ukochanej osobie? Co kupić żonie na walentynki?

   Jaki prezent na walentynki będzie odpowiedni dla dziewczyny? Najpopularniejszym upominkiem wręczanym kobietom z tej okazji jest oczywiście przepiękny, duży bukiet czerwonych róż. Jak wiemy różne w tym kolorze są symbolem gorącego uczucia. Naturalnie można dodać do nich coś słodkiego. Co poza tym? Popularne są misie z serduszkiem w łapkach i wypisanym na nim wyznaniem miłosnym. Prezent walentynkowy dla dziewczyny może także obejmować biżuterię. Warto podarować jej np. wisiorek w kształcie serca. Na sercu tym często pojawia się odpowiedni do okazji, wygrawerowany napis. Dobrym pomysłem będzie też szkatułka na biżuterię w kształcie serca. Poza tym, możemy pomyśleć o filiżankach z walentynkowym motywem lub pięknej, koronkowej bieliźnie. To drugie poniekąd będzie także prezentem dla mężczyzny. Jaki prezent walentynkowy będzie odpowiedni dla chłopaka? Popularne są kubki ze specjalnymi napisami i ilustracjami, a także w różnorodnych kształtach, np. z uchem w kształcie serca. Jeśli nasz chłopak pali z pewnością będzie zadowolony z nowej zapalniczki. Warto pomyśleć o odpowiednim grawerze, który zamieni zwykłą zapalniczkę w unikalny podarunek. Dobrym pomysłem na walentynkowy prezent dla chłopaka będzie także butelka dobrego alkoholu. W przypadku mężczyzny możemy również pomyśleć o sprawieniu mu bielizny, np. bokserek ze śmiesznym napisem lub motywem. Chłopak ucieszy się na pewno z jakiegoś gadżetu do samochodu, np. specjalnej walentynkowej zawieszki.

Warto zaskoczyć drugą osobę własnoręcznie wykonanym prezentem walentynkowym. Można wręczyć jej nietuzinkową kartkę 3D, ciasteczka w kształcie serduszek lub romantyczną ramkę na zdjęcie z waszą wspólną fotografią. Innym ciekawym pomysłem może być pudełko wspomnień lub specjalny stojak na długopisy. Miłośnikowi herbaty warto przygotować własną mieszankę i umieścić ją w torebkach w kształcie serc. Dodatkowo można dołączyć do nich zawieszki o podobnym, walentynkowym charakterze. Możemy także przygotować poduszkę z wykonanym przez nas haftem bądź notatnik ze specjalnie zaprojektowaną okładką.

Upominek walentynkowy dla męża

Choć wydawałoby się, że zakup prezentu dla ukochanego to najłatwiejsza rzecz na świecie - wcale tak nie jest. Coroczny dzień Świętego Walentego spędza sen z powiek setek kobiet na całym świecie. Z czego to wynika? Czasami zwyczajnie kończą nam się pomysły. Obdarowujemy swojego męża na urodziny, święta, rocznicę - a często również bez okazji. W którymś momencie zaczyna nam brakować dalszych pomysłów. Tym o czym zapominamy jest fakt, że Walentynki to święto raczej symboliczne. Nie są nam tutaj potrzebne kilkutygodniowe przygotowania czy bardzo drogie podarki. 14 lutego liczy się przede wszystkim pamięć i możliwość zatrzymania się na moment - po to, aby docenić jak wielkimi jesteśmy szczęściarzami. Jaki więc prezent będzie najlepszy dla męża na Walentynki? Na początek warto zadbać o oprawę wieczoru. Kolacja na którą przygotujesz jego ulubione potrawy, świece i dyskretna muzyka. Samo to jest już dużym poświęceniem ze strony kobiety, jeżeli jednocześnie pracuje lub zajmuję się domem i dziećmi. Na pewno kupiona na tą okazję nowa sukienka również sprawi, że oboje poczujecie się szczęśliwsi. Być może tylko to wystarczy, aby spędzić miły wieczór i przypomnieć sobie co jest tak naprawdę w życiu ważne. Jeżeli jednak chcesz kupić jakiś prezent dla męża to na początek spróbuj sobie przypomnieć czy nie próbował on w ostatnim czasie dyskretnie zasugerować Ci, co dokładnie chciałby dostać. Często, nawet nieświadomie, naprowadzamy drugą połówkę na dobrą drogę w kwestii oczekiwanego prezentu - np. pokazując na wystawie sklepowej marynarkę, która wpadła nam w oko czy też narzekając po raz kolejny na to, że przydałby nam się nowy zegarek. Warto zastanowić się nad tym ile pieniędzy chcemy wydać na planowany prezent.

Prezenty, z których skorzystacie razem

Jeżeli Walentynki to nasze ulubione święto i chcemy w ten dzień rozpieszczać swojego ukochanego to można zapoznać się z ofertami np. wcześniej wymienionych zegarków czy eleganckich spinek. Ciekawym prezentem na którym skorzystają obie strony będzie np. wyjazd do SPA bądź weekend poza miastem. W ten sposób chociaż na trochę będziesz mieć swojego wiecznie zapracowanego małżonka tylko dla siebie, a to pozwoli wam znowu poczuć się tak jak na samym początku małżeństwa. Wiele par zapomina po pewnym czasie o konieczności odseparowania się chociaż na moment od obowiązków i problemów - a to sprzyja kłótniom i niepotrzebnej złości. Popularnym prezentem są także wszelkie śmieszne gadżety - kubki bądź fartuchy wzbogacone o zabawny napis będą miłym i stosunkowo niedrogim podarunkiem dla ukochanego męża. Nie można zapominać o tym, że jest to przede wszystkim święto, które ma sprawić przyjemność zarówno żonie jak i mężowi. Jeżeli jesteście osobami bardzo zapracowanymi i nie macie głowy do organizowania niczego specjalnego - możecie zawsze spróbować w ten dzień po prostu okazywać sobie miłość ze szczególnym zaangażowaniem. Wcześniejsza pobudka i przygotowanie śniadania dla męża bądź ugotowanie ulubionego obiadu to proste gesty, które sprawią że ten dzień stanie się wyjątkowy. Niektóre pary w ogóle nie świętują Walentynek ze względu na przekonanie, że miłość powinno się okazywać każdego dnia - a nie tylko od święta. Jest w tym trochę racji, nie warto traktować tego dnia jako przykry obowiązek podczas którego po raz kolejny musimy szukać prezentu na który kompletnie nie mamy pomysłu. 14 lutego to po prostu miła okazja do tego, aby przypomnieć sobie dlaczego kochamy naszego męża i jak bardzo jesteśmy wdzięczni za miłość.

Jaki prezent na walentynki? Romantyczna kolacja we dwoje. Jak wszystko przygotować?Romantyczna kolacja we dwoje. Jak wszystko przygotować?

   Upominki na walentynki można wręczyć sobie podczas wspólnej kolacji walentynkowej. Jak ją przygotować? Przede wszystkim powinniśmy zastanowić się, czy nasza ukochana osoba wolałaby kolację w publicznym miejscu, np. w eleganckiej restauracji, czy raczej kameralnie w domu. Jeśli decydujemy się na drugą opcję sprawimy jej dużą przyjemność, jeśli ugotujemy coś sami. Warto przyrządzić coś, co nasz chłopak lub dziewczyna lubi najbardziej. Koniecznie zadbajmy o właściwą oprawę, tzn. świece oraz nastrojową muzykę. Przed kolacją warto zabrać drugą osobę do kina bądź teatru. Ewentualnie możecie urządzić sobie mały seans po kolacji, oglądając coś w sieci. Najbardziej odpowiednia do dnia walentynek będzie oczywiście jakaś lekka komedia romantyczna, np. „Nie można pocałować panny młodej” na Zalukaj. Najlepszym prezentem na walentynki dla drugiej osoby jest przede wszystkim pamięć i obecność drugiej osoby. Pamiętajmy, że uczucia należy okazywać sobie cały rok, a nie tylko w walentynki.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.