Generalska rocznica ślubu. Co kupić z okazji jubileuszu dziewięciolecia?  9 rocznica ślubu należy do szczególnych, jest to bowiem ostatni rok, kiedy liczba wyrażająca rocznicę składa się jedynie z jednej cyfry i dzieli nas już tylko 12 miesięcy do okrągłego jubileuszu. Pomysł na prezent dla niego na 9. rocznicę ślubu, jak i prezent dla niej często obojgu małżonkom sprawia problem. Każda rocznica ślubu to dobra okazja, by spotkać się w gronie rodziny i przyjaciół i uczcić ten jakże ważny moment w życiu każdego małżeństwa. Z tego też powodu należy pomyśleć o odpowiednim prezencie oraz życzeniach.

Generalska rocznica ślubu. Co kupić z okazji jubileuszu dziewięciolecia? Spraw, aby 9 rocznica ślubu była niezapomniana.

   Dziewiąta rocznica ślubu nazywana jest generalską, a także glinianą, wiklinową czy fajansową. Dlaczego generalska? To nawiązanie do wysokiego stopnia wojskowego, który wzbudza uznanie i podziw. Dokładnie takie odczucia powinno wzbudzać małżeństwo z 9-letnim stażem. Glina natomiast może być symbolem jedności małżonków. Są jak ulepieni z jednej gliny, stanowią doskonałą całość. Zastanawiając się nad prezentem z okazji rocznicy ślubu warto wziąć pod uwagę jej nazwę i w jakiś sposób do niej nawiązać. W tym przypadku dobrym pomysłem będą wyroby gliniane, np. garnki, miski, wazony czy ciekawe rzeźby. 9 rocznica ślubu jest doskonałą okazją, by sprawić sobie zestaw do garncarstwa i razem z małżonkiem wspólnie stworzyć kilka przydatnych rzeczy. Może być to dobra zabawa i sposób na relaks, a także miłe spędzenie czasu we dwoje. Być może stanie się to waszym wspólnym hobby? Zapełnienie wnętrza swojego domu przedmiotami własnego wykonania może przynieść dużo radości. Przy okazji to dobry sposób, by zaoszczędzić pieniądze na wystroju. Prezent z okazji 9 rocznicy ślubu może nawiązywać także do wikliny. Podarować sobie można kosz czy wiklinową ozdobę. Koszt warto wypełnić kwiatami czy umieścić w nim jakiś inny drobny upominek, np. owoce lub kosmetyki. Kwiaty i kosmetyki to idealne prezenty dla kobiety na rocznicę ślubu. A może odpowiedni będzie wiklinowy fotel, który umieścicie w ogrodzie czy na ganku? Wiklinowe meble ogrodowe to świetne prezenty dla męża na rocznicę ślubu. Najlepiej od razu kupić dwa, by móc posiedzieć sobie w nich razem. Oczywiście nawiązywanie do nazwy rocznicy nie jest obowiązkiem. Można użyć jej jako inspiracji w przypadku braku pomysłu na prezent. Podarunek powinien przede wszystkim zadowolić drugą osobę. Możemy postawić na coś praktycznego, romantycznego lub nowoczesnego. Wszystko zależy od potrzeb i gustów. Upominek przede wszystkim ma mieć na celu wyrażenie miłości i przywiązania do drugiego człowieka oraz wdzięczności za wspólnie spędzone lata.

Dziewiąta rocznica ślubu - spersonalizowane prezentySpersonalizowane prezenty na rocznicę ślubu

   Prezenty z personalizacją cieszą się od lat ogromną popularnością. Są wręczane chętnie z okazji urodzin czy świąt. To także dobry pomysł na upominek na rocznicę ślubu. Kubek czy kufel na piwo, ewentualnie karafka lub piersiówka z odpowiednio wygrawerowanym napisem to cieszący oko podarunek wręczany sobie nawzajem przez małżonków. Ze strony dzieci i innych członków rodziny dobrym prezentem może być, np. para kieliszków z imionami żony i męża. Spersonalizować można wiele innych rzeczy. Przykładem może być tu zegar naścienny czy specjalna tabliczka, na której można umieścić gratulacje, życzenia czy mądry cytat. Można zamówić tabliczkę zawierającą podkowę na szczęście. Małżeństwu obchodzącemu rocznicę sprawić warto pościel z odpowiednim motywem lub przynajmniej poduszkę z wyhaftowanym napisem nawiązującym do uroczystej okazji. Pościel można zastąpić ewentualnie parą ręczników. Są to prezenty na 9 rocznicę ślubu do 200 zł.Sentymentalnym prezentem może być album ze spersonalizowaną okładką, obowiązkowo wypełniony zdjęciami całej rodziny.  Najprostszym wyjściem jest prezent w postaci butelki alkoholu ze specjalnie przygotowaną etykietą. Najczęściej jest to wino. Te upominki sprawdzą się zarówno jako prezenty na 45 rocznicę ślubu, prezenty na 20 rocznicę ślubu, czy prezenty na 25 rocznicę ślubu. Każde małżeństwo się z nich ucieszy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.