Szósta rocznica ślubu – jakie prezenty powinniśmy podarować?Szósta rocznica ślubu o wdzięcznej nazwie – cukrowa musi zostać świętowana w wyjątkowy sposób! W tym dniu – jak wskazuje sama nazwa - nie może zabraknąć przede wszystkim słodkości. Warto bowiem osłodzić sobie ten dzień przez czekoladki, cukierki, torty, ciasta, ciasteczka...  Ale przy tej okazji można pokusić się także o nieco bardziej odważne przeżycia i upominki. A co takiego? Zobaczcie sami!

6 rocznica ślubu- co podarować?

A zatem jaki scenariusz na ten wyjątkowy dzień? Chyba standard to romantyczna kolacja przy świecach w ulubionej restauracji i bukiet czerwonych róż. Może to być także niezapomniany wieczór w miejscu gdzie się poznaliście, gdzie byliście na pierwszej randce, gdzie były oświadczyny lub gdzie był pierwszy pocałunek.  A jest to przecież rocznica chwili w której postanowiliście na zawsze połączyć swoje losy, na dobre i na złe.  Czy macie  jeszcze w pamięci emocje jakie towarzyszyły Wam podczas pierwszych spotkań? Teraz – z okazji rocznicy - warto je przywołać odpowiednim podarunkiem.

Jak spędzić dzień jakim jest 6 rocznica ślubu? Niezwykłym i niezapomnianym przeżyciem dla ukochanych może być np. lot balonem, szybowcem lub paralotnią. Zakochani z pewnością znajdą się w siódmym niebie! I w przestworzach wypiją lampkę szampana by uczcić swoje święto. A zachód słońca i malownicza sceneria z pewnością dodadzą romantyczności w tym ważnym dniu. Jeśli z kolei jesteście żądni wrażeń i adrenaliny to można pójść o krok dalej i wybrać skok ze spadochronem we dwoje lub skok na bungee! Takie niestandardowe spędzenie rocznicy z pewnością zapisze się  w Waszej pamięci jako coś wyjątkowego,  a moc przeżyć pozostanie w Was na długo!

A może gdy nadchodzi 6 rocznica ślubu macie ochotę na relaks? Idealnym pomysłem będzie weekend w SPA! Tam odpoczniecie i nabierzecie sił do pracy. W końcu dla ciała też coś się przyda, a taka forma świętowania rocznicy pozwoli się Wam odprężyć i rozpieścić zmysły. Jeśli macie ochotę na więcej to warto skorzystać także z masażu gorącą czekoladą. Taki wariant słodkości z pewnością zaczaruje Twoją drugą połowę, a czekolada, która jest zresztą afrodyzjakiem wyzwoli moc uczuć.

Co jeszcze na rocznicę? A może chcecie zatrzymać tę chwilę na dłużej? Nic prostszego! Zróbcie sobie wspólną sesję zdjęciową! Taki pomysł to już niemal klasyka. A efekty mogą zostać zebrane do pięknego albumu, lub ozdobić ściany Waszej sypialni jako obraz. To niekonwencjonalny pomysł na pamiątkę na całe życie. Ponadto, do znanych i lubianych rozwiązań na rocznicę należy także kurs tańca, podczas którego zapłoną Wasze zmysły i emocje sięgną zenitu. A taka umiejętność przyda się na niejednej prywatce.

Jakie złożyć życzenia z okazji szóstej, cukrowej rocznicy?Jakie złożyć życzenia z okazji szóstej, cukrowej rocznicy?

Gdy nadejdzie 6 rocznica slubu wraz z prezentami nie może także i zabraknąć serdecznych życzeń! A czego mogą pragnąć jubilaci? Szczęścia, zdrowia, pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń, powodzenia w pracy i życiu prywatnym. Bo przecież 6 rocznica slubu to bardzo ważna chwila, a zatem niech będzie ona dla małżonków wyjątkowa i miła. A życzenia na rocznicę ślubu dla męża niech będa szczere i dawane od serca, wynikające z ludzkiej dobroci i życzliwości. I życzmy zakochanym by każdy rok razem przez nich spędzany był piękny oraz wymarzony, pełen radości i pogody ducha.

I z tej okazji warto małżonkom życzyć by doczekali kolejnych rocznic, a w tym złotej, diamentowej i brylantowej. By razem szli przez życie i kochali się jak przed laty. Niech ich miłość kwitnie. Takie życzenia z pewnością mile zaskoczą parę i wniosą radość w ich życie. Warto pamiętać o rocznicy i świętować ją razem z jubilatami. A zatem obok życzeń można postarać się o upominek, a także przyjęcie które uświetni ten wyjątkowy dzień. Bo moc wrażeń powinna zagościć w tych chwilach. A więc życzenia na rocznicę ślubu dla męża niech płyną z głębi serca. Bo takie życzenia dla męża na rocznice ślubu to dowód miłości, która wciąż trwa, pomimo lat. A zatem nie zapominajmy, że życzenia dla męża z okazji rocznicy ślubu to podstawa w dniu cukrowej rocznicy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.