70 lat po ślubie - pomysły na prezenty

Małżonkowie, którzy mieszkali razem przez 70 lat, świętują błogosławiony ślub. Niewiele par może zaznaczyć tę znaczącą datę. Niestety, wiek ludzi nie jest długi, bardzo często małżonkowie umierają z życia dużo wcześniej niż radosne wydarzenie. Dlatego rocznice są warte podwójnej uwagi. Zdecydowanie muszą zorganizować wspaniałą uroczystość i oczywiście dzieci i wnuki powinny zadbać o organizację wakacji. Z szacunkiem należy uszanować wiek małżonków, lepiej zorganizować w domu uroczystość, aby starsze osoby mogły uczcić rocznicę w komfortowej atmosferze. Cóż, jakie tradycje obchodzi ta rocznica, a także co witryna "Confetti.ru" da jubileuszom na błogosławiony ślub?

Symbole - 70 rocznica ślubu

Pomyśl tylko, 70 lat małżeństwa jest niesamowite! Małżonkowie widzieli tak wiele wszystkiego, szli razem przez tyle lat, ręka w rękę, takie związki są godne szacunku. Nazwa tej ważnej rocznicy nie jest niczym, bowiem nosi symboliczną nazwę - płodna, mówi o wdzięczności za lata, które minęły, za pracę małżonków, którzy przez te wszystkie lata pracowali nad swoimi związkami, wychowywali dzieci, pielęgnowali wnuki, a także dostąpili prawnuków.

W tym dniu para powinna zdecydowanie odwiedzić kościół, włożyć świece do świętych patronów, a także podziękować Bogu za lata, które minęły. W kościele musisz zebrać wodę święconą, a po powrocie do domu wlać ją do dzbanka i wymyć ją z kolei!Ze współczesnych tradycji warto zwrócić uwagę na dyskusje na stołach, kiedy rocznice dzielą się potomkami z ich potomkami. Polecamy dzieciom lub wnuczkom zapas na długopis i notatnik, gdzie w trakcie opowiadania zapisujemy najciekawsze momenty, a do następnej rocznicy dzisiejszych jubileuszy przygotujemy księgę wspomnień. Możesz to zrobić samemu i zamówić druk w agencji reklamowej.Małżonkowie mogą podawać sobie nawzajem wizerunki świętych patronów według imienia i daty urodzenia. Bardzo często takie produkty są dziełami biżuterii. Złoty lub srebrny łańcuszek z zawieszką posłuży jako wspaniały, miły prezent, który podkreśla pełne szacunku podejście małżonków. Wskazane jest prezentowanie biżuterii w pudełku na prezenty, które można wykonać z papieru w formie diamentu. Jak uczynić takie pudełko uczyć się z wideo na końcu recenzji.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.