Prezent na 15 rocznicę ślubuŚlub to dzień, w którym będąc gośćmi zazwyczaj przygotowujemy w prezencie kopertę z pieniędzmi. Co ta takim razie dać, gdy wielkimi krokami zbliża się 15 rocznica ślubu naszych bliskich? Na pewno można to załatwić symbolicznie i również dać kopertę, lecz postanawiamy jednak zaproponować kilka opcji, co będą zdecydowanie bardziej kreatywne. Z biegiem lat mamy zwyczaj, aby dawać prezenty na podstawie liczby lat, które spędziło sobie razem małżeństwo. Na 15-lecie tradycyjny prezent to wycieczka, wiekowe wino lub coś z biżuterii dla obojga. Niezależnie od tego, jaką drogą pójdziesz, możesz zdecydować się na wiele pomysłów, które pasują do każdego budżetu i zrobić niespodziankę na 15-lecie małżeństwa. To w końcu dzień, który warto świętować hucznie i również taki prezent sprawić. Piętnasta rocznica ślubu, inaczej kryształowa rocznica ślubu w dobie dzisiejszych czasów to istna perełka, ponieważ ludzie bardzo szybko podejmują decyzję teraz o rozstaniach i rozwodach. Na pewno będzie to idealna sytuacja do tego, aby dotrzeć też na nowo do znaczenia miłości w naszym życiu i śpiewania o tym. Bo jakie piosenki na rocznicę ślubu można śpiewać? Tylko o kochaniu, bliskości i fantastycznym uczuciu, jakim jest miłość.

 

15 rocznica ślubu- co kupić w prezencie?

Zaproszenie na uroczystość jaką jest 15 rocznica ślubu to naprawdę ewenement. Fantastyczna sprawa, która musi obfitować w wiele radości i huczne obchodzenie. Gdy stanęliśmy w takiej sytuacji i poszukujemy prezentu dla małżeństwa z okazji ich święta, wtedy chwyćmy za telefon i zapytajmy co im by sprawiło radość. Padnie wiele propozycji odnośnie prezentu lub wskazówek i warto je posłuchać, lecz także zainspirować się pomysłami własnymi, a potem dobrać niespodziankę. Na przykład fajnym prezentem na 15 rocznicę ślubu będą ramki na zdjęcia własnoręcznie zrobione, a gdy nie jesteśmy mistrzami w prezentach ręcznie robionych wtedy na pewno pomoże nam w tym sklep stacjonarny lub internetowy. W taki dzień warto pomyśleć też o prezencie, który można potem wykorzystać jak bilet do teatru lub też podróż zagraniczna. Jest to teraz bardzo popularne, by wykupić komuś voucher na daną rzecz, a potem wręczyć to zamiast gotówki. Zawsze sprawdzi się też taki pomysł jak album na zdjęcia lub książka. A nawet ich większy zestaw. Tutaj też wchodzi w grę książka z autografem, gdy znamy dobrze preferencje naszych przyjaciół. Prezenty dla żony z okazji rocznicy do 300 zł są na tyle zróżnicowane, że na pewno znajdziesz coś dla swojej ukochanej. 15 rocznica ślubu to na pewno dzień, w którym dobrze otaczać się kwiatami i zapachami. A co innego, lepszego od pięknych zapachów, jak nie perfumy? To jest genialny pomysł. Do tego kosmetyki renomowanych firm, które zachwycają kobiety i mężczyzn z całego świata.

 

15 rocznica ślubu- prezent powinien być wyjątkowy

Gdy pragniemy iść w stronę sztuki to tutaj nic lepszego nie ma, jak obraz wylicytowany na aukcji, gdy będzie ona charytatywna to tym bardziej sprawi przyjemność, nie tylko osobom, które taki prezent na 15 rocznicę ślubu otrzymają. Jest też sporo gadżetów do mieszkania i akcesoriów, które znajdą swoje zastosowanie tylko i wyłącznie wtedy, gdy znamy parę. Nie można kupować rzeczy, gdy nie mamy pewności, że to na pewno się im spodoba. Dlatego jak to mawiano kiedyś, koniec języka za przewodnika. Dlatego nie czekaj i zapytaj parę małżonków, co im się marzy. Wtedy tylko pozostaje znaleźć i kupić. Zero stresu w związku z tym, czy to się spodoba, czy nie.

15 rocznica ślubu- jak ją spędzić?Jak spędzić kryształową rocznicę ślubu?

Kryształowa rocznica ślubu- jak ją spędzić? Takim marzeniem wszystkich par jest na pewno zorganizowanie czegoś w stylu kolejnego przyjęcia weselnego, które obchodzone będzie w gronie przyjaciół. Do tego, gdyby mogło się ono odbyć za granicą, w ciepłych krajach? Chyba wchodzimy w ogromną strefę marzeń, jednak ostatnie informacje odnośnie kosztów, pokazują, że ślub jak i przyjęcia za granicą nie muszą być droższe niż w Polsce. Wiadomo, że tutaj dochodzi koszt biletu i to ma ogromne znaczenie, kiedy go kupimy, jednak podsumowując to możemy nawet na tym w cudzysłowiu zaoszczędzić. Więc, jednym z pomysłów jest właśnie duża uroczystość, na której będą nasi znajomi, a my będziemy mogli przeżyć swój bal jeszcze raz. Kto jak kto, ale to właśnie kobiety kochają się stroić i uczestniczyć w przyjęciach. Gdy totalnie nie pasuje nam spędzanie swojej 15 rocznicy ślubu w takim sposób, to nic innego nie będzie lepszego jak romantyczna kolacja we wspaniałej restauracji lub połączenie jej wraz z wyjazdem do innego miasta. A może tym razem będzie to Paryż lub Porto czy też Barcelona? Pora wiosenna i letnia jest przecież od tego, aby kosztować widoków i życia. Dlatego nie ma co się zastanawiać tylko ruszać wraz ze swoją ukochaną lub ukochanym do miejsca, gdzie miłość na nowo rozkwitnie i będziecie mieć piękne wspomnienia oraz zdjęcia, które potem można pokazać na symbolicznym przyjęciu w domu swoim bliskim. Albo przesłać w formie filmu za pomocą social media. Czy trzeba zawsze obchodzić rocznicę ślubu? No właśnie. Te pytanie zadaje sobie wiele osób i często po prostu spędzają ten dzień, jak każdy inny. W takim razie, co zrobić gdy nie zależy nam na super świętowaniu? Można to połączyć na przykład z uroczystym śniadaniem lub nawet wyjściem do kina, albo po prostu poleżeniu sobie razem i obejrzeniu filmu w domu wraz z zajadaniem pizzy lub popcornu. Na pewno wiecie jak spędzać najlepiej ze sobą czas i wiecie co lubicie. To ważne. Aby nie robić nic na siłę, tylko tak jak to razem lubicie. Tylko wtedy jest fajnie i miło. Inaczej to udawane święto i obchodzone tak, jak tego nie chcecie, tak jak tego nie pragniecie. W takim razie pomysłów już wiele. Pozostaje zdecydować, czy w większym gronie czy w tym jeden na jeden.

Jakie życzenia na 15 rocznicę ślubu?

Nic tak nie będzie wspaniałe w formie życzeń jak napisana do tego dedykowana piosenka. To świetny pomysł, aby z przyjaciółmi zrobić niespodziankę naszym bliskim i ułożyć piosenkę, potem nagrać do niej muzykę i zaśpiewać w super akompaniamencie na uroczystości. To będzie najlepszy prezent a do tego jakie zaskoczenie. Kartki są naprawdę godne uwagi i fajne. Zawsze się przydadzą i sprawdzą w formie prezentu. Gdy zatem szukamy oryginalnego pomysłu na to, to nic innego nie będzie większym zaskoczeniem dla małżeństwa, które obchodzi swoją 15 rocznicę ślubu. Warto też zrobić do tego wcześniej śmieszny teledysk i potem pokazać podczas uroczystości. Taka pamiątka na lata będzie czymś prosto od serca, stąd warto nie czekać i ruszać już do działania.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.