Prezent ślubny powinien być konieczny i niezapomniany. Zwykle wesele otrzymuje coś, co jest przydatne w życiu razem - pieniądze, sprzęt AGD, artykuły gospodarstwa domowego i naczynia. Ale aby zaskoczyć nowożeńców, możesz zaprezentować niezwykły prezent, który przyniesie burzę emocji i który zapamiętasz na długo.Oto oryginalne pomysły, które mogą być niezależnym prezentem lub tym samym dodatkiem do głównego.

Co dać na wesele?

Pieniądze - najlepszy i najczęstszy prezent na wesele. Jeśli nie chcesz prezentować ich w klasyczny sposób w kopercie lub pocztówce, warto zarobić sporo pieniędzy. Kwiaty z pięknie skręconych banknotów będą prawdziwą sensacją i będą zachwycać bohaterów tej okazji.Jazda konna, baloniarstwo, bilety na koncert ulubionej grupy, wspólne lekcje malowania i wiele więcej - wiedząc o zainteresowaniach pary, możesz dać ślub dokładnie to, co lubisz.

Podróż. Za granicą lub wycieczka do pięknego miejsca, które znajduje się kilka godzin jazdy od domu - zależy to tylko od budżetu, który gość może przeznaczyć na prezent. Taka niespodzianka będzie niewątpliwie najbardziej żywa i niezapomniana.

Portret młodych. Zdjęcie malowane własną ręką, przyjazną kreskówkę lub duże płótno ze zdjęciem nowożeńców to wspaniały prezent na wesele. Ten dar będzie ozdobą domu i burzy pozytywnych emocji.

Sesja zdjęciowa dla pary. Świetny pomysł na prezent ślubny, zwłaszcza jeśli nowożeńcy uwielbiają być fotografowani. Małżonkowie przez długi czas zapamiętają taki prezent, oglądając wspaniałe zdjęcia.

Pudełko ślubne. Dobrym pomysłem na prezent dla panny młodej jest duże pudełko na suknię ślubną. Po święcie trzymano go w przyzwoitym miejscu i nie zbierając kurzu na wieszaku. Prawdziwe piękno powinno być zapakowane w piękne pudełko. Panna młoda doceni takie praktyczne i nietypowe podejście.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.