Idealny prezent dla kreatywnej kobiety

Z roku na rok dylemat dzieła sztuki powtarza się. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak strzelił, z prezentu, w tym 'shopping' oferujemy państwu akumulator pomysłów. I upewnij się, że nie skończy się. Dla 'beauty zależnymi': Jeśli twoja dziewczyna rękodzieło jest presumidas, nie ma nic lepszego, niż "dwa w jednym", aby wyglądać promienna. Braun Face łączy w urodziny jednym urządzeniu, dokładny depilator do twarzy dla strefy górnej wargi, podbródka lub kontur brwi i ściereczki, aby usunąć makijaż i zanieczyszczenia. Po prostu zmienia się głowica, jest i pęsety do usuwania włosów krótkie i cienkie lub szczotka do złuszczania twarzy w wannę i Prysznic. P. V. P.

Kurs przygotowywania sushi będzie strzałem w dziesiątkę

Jeśli już biżuterią odwiedzili wszystkie japońskie restauracje dzielnicy i przetestowali wszystko, co robią ewakuacja na wyjeździe Boże Narodzenie z miasta, jak już nadszedł czas, aby spróbować, prawda? Z tego kursu dowiesz się, jak tworzyć własne sushi w domu. Sprawdź swoją cierpliwość, próbując owinąć wodorosty nori, aby uzyskać maki! Zacznij kobieta od przygotowania ryżu. Po pierwsze, oni powiedzą ci, jak gotować ryż, różnorodność kuchni japońskiej, unikalnego w pary, aby zostawić go w danym momencie pasuje. Po miękkości, dodać ocet ryżowy, aby im można manipulować i tworzyć części do sushi.

Personalizowane obrazy doceni każda kreatywna osoba

Walcz ze swoimi wspomnieniami, miłość, ta tablica, obraz z grawerowanie serca, anatomiczne 1872, imponujący artystycznego obraz, który zamieni się w miejsce, gdzie pętlę w rogu załadowanego emocji. Można wybrać kolor najbardziej lubisz: czerwony, namiętny lub, bardziej klasyczny, czarny. Kolekcja deski, oprawione w drewniane i sosnowy ilustracja dekoracja wnętrz wyraziste i piękne, zostały zaprojektowane i wykonane w 100% na półwyspie iberyjskim w Milimetrowej. Na półwyspie iberyjskim odbywa 77% wszystkie korki w świecie. To kolekcja, opracowany przez fotografia Milimetrowej firma z siedzibą w Madrycie, która projektuje i wytwarza produkty wysokiej jakości, oparte na filozofii zrównoważonego rozwoju.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.