Co podarować nowoczesnej kobiecie?

Butelka dla nowoczesnych i wody. Wziąć urodzin więcej wody znajduje się na liście celów na Nowy Rok praktycznie na całym świecie. Więc, dlaczego nie zapewnić taki dostęp na twój kuzyn (lub inny krewny) z butelką wody jest tak wspaniałe, że będzie dodatkiem, który nosi ze sobą wszędzie. Do wyboru butelki wody w najnowszej mody, zajrzyj do etykiety gwiazdki Bkr w mybkr.com.Przechowywanie produktów spożywczych dla dorosłych. Jeśli twój pocztowa Tupperware, jak u ciebie, to jak czarna dziura, wymaga dużej modernizacji. Kup jej twój kuzyn niektóre pojemniki Lifefactory do przechowywania żywności. Wykonane z hartowanego szkła, pokryte piękne etui z silikonu, idealne do użytku w piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zamrażarka i zmywarka, a poza tym, nie zawierają Bisfenolu A (BIT / s) i Bisfenolu S (BPS). Pojemność 2 filiżanki do przechowywania żywności kosztuje $17.99 w lifefactory.com.

Elektroniczne gadżety będą strzałem w 10!

Zabawka pozbycie się dzień kobiet stresu. Zrezygnuj z zabawek, z obrotowymi (Fidget spinners) latem. Kostka pozwala na odstresowanie przekręcić, nacisnąć i nacisnąć, aby zapomnieć wszystkie swoje obawy i utrzymać się zrelaksowany i skupiony. Można ją kupić na allegro lub w innych sklepach, zwykle mniej niż 10$.Wino dla sprawy. Jeśli kochasz swoją чарку, gratulacje te wskazówki pozwolą ci potrawy, tak i jak wydawać. Co najmniej 20% od każdej sprzedanej butelki z serii LGBT Love Wins Equality Vines, wymienia się organizacje non-profit organizacja wsparcia osób LGBT (lesbijek, Гаев, osób biseksualnych, transseksualnych lub stawiają pod znakiem zapytania). Test win musujących Love Wins 2013 roku, $45. Wina z serii Suffrage, oznaczone 19th Amendment, które płacą hołd głosu dla kobiet, $2 z każdej sprzedanej butelki będzie poświęca Ligą Kobiet-Wyborców. Spróbuj Sauvignon Blanc 2016 tagi 19th Amendment za $30, wino ręcznie, opracowany vinicultora Pionier Alison Green-Doran, pierwsze dwie myślę o Tobie vinicultoras w USA, który rozpoczął swoją karierę na początku lat 1970-tych.

Czytnik ebook dla miłośniczek czytania

Pomoc z zakupem odzieży. Z karty podarunkowej Stitch Fix, osobista stylistka możesz wybrać artykuły, które pasują do gustu i potrzeb twojej szwagierki. Każde zwykłą dostawę towarów w nowe ubrania, kosztuje 20$, które można spróbować, a potem kupić te, które lubię najbardziej; firmy pozwala klientowi wybrać częstotliwości dostaw. Agd do kuchni. Jeśli lubisz gotować, Dash Mini Maker może być idealny prezent. Urządzenia te urocze mają powierzchni non-uchwyty w różnych rozmiarach do gotowania, że w co można przygotować z wafli do fajitas! Nagrzewa się szybko, i tylko one kosztują około 10 fotografią dolarów na Amazon.Syn lub córka-nastolatka lub w wieku studenckim, przyjaźń, intymne:Ręcznik osobiste. Wystarczająco małe, aby zmieścić się w plecaku, ale wystarczająco duże, aby wziąć na plaży i leżeć na nich, ręczniki microfibramarca PackTowl są lekkie i szybko Schną. Są wszystkie wymiary, na przykład, chusteczki do mycia i ręczniki mapie extra "King-size". Łatwo je umyć i spakować w przestrzeni mocno, i są idealne dla wszystkich rodzajów działalności, począwszy robić ćwiczenie, gadżety aż wypoczynek w weekendy. I nie są drogie. Ręcznik oryginał kosztuje od $9.95 $23.95, w zależności od jego wielkości. Kolumny. Jeśli wiesz, że młody człowiek kocha muzykę —i jaki młody człowiek nie lubi— dlaczego nie dać głośniki odporne na wodzie? Głośniki bezprzewodowe Bluetooth marki JBL z hakiem otrzymują świetne recenzje, a kosztuje tylko $44.98 w Amazon. Kable do ładowania bardzo nylonu. Kto nie był zaniepokojony nie mieć kabel USB do ładowania wystarczająco długo? Nastolatek lub młody dorosły w swoim życiu, z pewnością docenią kable kobieta do ładowania bardzo nylonu, prezent, ekonomiczny, ale przydatne dla każdego człowieka, kiedykolwiek chciałem naładować telefon iPhone, iPad lub iPod z większej odległości, niż zwykle.Twój małżonek, który na przestrzeni lat, że nigdy nie mówi, co chcesz:Nowy pierścionek. Obrączki marki Энсо są obrączek silikonowe dla osób aktywnych, które nie chcą martwić się o możliwości wcisnąć (lub zapomnieć) swój pierścień Królewski małżeństwo, będąc na siłowni, gra w koszykówkę z przyjaciółmi lub wykonywać inne czynności, surowe lub niejasne. Dostępne w dwóch kolorach: złoto i srebro (używają pyłki metali szlachetnych w czasie rzeczywistym), czarny i inne kolory, a także różnych tekstur. Również pierścienie dla kobiet. ($39.99).

Nie znaleziono produktów, których szukasz.