Co kupić wymagającej kobiecie?  Obdarowywanie kobiety prezentami to bez wątpienia miły dla obu stron moment. Wręczenie upominku jest gestem, którym okazać możemy, jak bardzo druga osoba jest dla nas ważna. Niektóre prezenty wymagają od nas jednak szczególnego zastanowienia, ponieważ są przeznaczone dla wyjątkowych osób. Takim kimś będzie z pewnością kobieta cechująca się jedynym w swoim rodzaju stylem, eleganckim wyglądem i nienagannym zachowaniem. Śmiało można nazwać ją damą. Łatwo rozpoznać ją po tym, iż zawsze potrafi zachować się właściwie w każdej sytuacji, jest elegancka i subtelna. Może stanowić wzór dla innych kobiet. Tym, co wyróżnia ją spośród tłumu jest idealnie leżący na niej strój oraz stylowa biżuteria oraz dodatki.

Co kupić wymagającej kobiecie?

   Z pewnością pierwsza lepsza rzecz leżąca na półce w supermarkecie nie nada się na prezent dla tak wyjątkowej kobiety, jaką jest dama. Zdecydowanie nie nada się także druga, ani trzecia, ani każda następna. Upominków odpowiednich dla takiej kobiety nie ma sensu szukać w takim miejscu jak supermarket i kropka. Dama wymaga czegoś zupełnie specjalnego. Powinniśmy potraktować sprawę prezentu dla niej absolutnie wyjątkowo. Podarunek należy dostosować do niezwykłego stylu kobiety. Tak jak ona powinien mieć klasę i być w jak najlepszym guście. Damę winno traktować się z należytą godnością. Odpowiednie przygotowanie zostanie z całą pewnością przez nią docenione i zapamiętane. Warto zatem pomyśleć o czymś zupełnie oryginalnym i unikalnym.

Elegancka dama – nasze inspiracje prezentoweElegancka dama – nasze inspiracje prezentowe

   Wybierając idealny prezent dla kobiety eleganckiej warto przemyśleć opcję zakupu pięknej biżuterii. Powinna być ona oczywiście dopasowana do niezwykłego stylu kobiety. Na miejscu powinno być złoto czy srebro. Elegancka dama nie pogardzi z pewnością stylowym zegarkiem, bransoletą czy naszyjnikiem na imieniny. Można kupić także romantyczne kolczyki, jeśli są noszone przez naszą damę, bądź broszkę, która uświetni jej strój. Zapewne moda i elegancja towarzyszy jej na co dzień. Zaskoczymy ją z pewnością biżuterią zawierającą kamień szlachetny za którym przepada. Jeśli nie jesteśmy pewni co do preferencji damy w tym zakresie, zawsze bezpiecznym wyborem będą perły. Pasują one do większości strojów i są uwielbiane przez panie. Każda kobieta bez wyjątku lubi kosmetyki. Jednak w przypadku eleganckiej damy nie wypada kupować zestawów sprzedawanych w supermarketach. Warto wejść w posiadanie oryginalnych kosmetyków niedostępnych w najpopularniejszych miejscach. Przykładem mogą być tu np. luksusowe ręcznie wykonywane mydła. Decydując się na zakup kosmetyków dla kobiety należy koniecznie pamiętać o tym, że żadnej z nich absolutnie nie wypada wręczać w prezencie kosmetyków przeciwzmarszczkowych czy wyszczuplających. Może poczuć się nimi urażona. Stylowym prezentem dla damy będzie także ozdobiona złotymi detalami pozytywka z odpowiednim grawerem. Albo coś z kategorii zdrowie i uroda. Następną wartą przemyślenia opcją na spersonalizowany prezent dla stylowej kobiety może być karnet do spa. Każda Pani bez wątpienia z chęcią skorzysta z tego typu przyjemności. Możemy także wręczyć kobiecie bilet do teatru bądź filharmonii. Najbezpieczniej jednak ofiarować jej voucher, dzięki któremu będzie miała możliwość sama wybrać sobie konkretny spektakl lub koncert. Naturalnie powinniśmy wcześniej upewnić się czy dana kobieta nie ma nic przeciwko bywaniu w tego typu miejscach. W przypadku, gdy chcemy za coś podziękować eleganckiej damie, a nie mamy czasu na wyszukiwanie innego, droższego prezentu, możemy uhonorować ją czymś czekoladowym. Odpowiednie będą praliny w pięknym opakowaniu. To niezobowiązujący, acz elegancki upominek.

 

Z jakich kwiatów ucieszy się dama?

Kobiety kochają kwiaty. Są one idealnym prezentem na każdą okazję. Nie wiesz co podarować mamie na urodziny? Kwiaty! Zastanawiasz się w jaki sposób przeprosić narzeczoną za niedawno popełnioną gafę? Kwiaty! Chciałbyś przypodobać się swojej przyszłej teściowej, a widzisz ją po raz pierwszy w życiu? Kwiaty! Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych podarków, które zawsze uznawane są za taktowne i odpowiednie. Oczywiście, istnieją pewne zasady którymi należy kierować się podczas wyboru kwiatów na poszczególne okoliczności. Niektórzy przykładają do tego mniejszą wagę, inni uważają ich znajomość za absolutną podstawę. Bez względu na to jaka jest nasza opinia na ten temat - na pewno przyda nam się trochę dodatkowych informacji. Jeżeli już zdecydowaliśmy się na wręczenie właśnie kwiatów dla naszej ukochanej bądź teściowej - pierwszym o czym powinniśmy pamiętać jest to, że dajemy ich nieparzystą ilość. Wynika to m.in. z kwestii przesądności, ale także tego iż taka ilość wygląda zwyczajnie lepiej niż gdy mamy liczbę parzystą. Niektórym kojarzy się to z dawaniem kwiatów na pogrzeb, a takiego podobieństwa na pewno chcielibyśmy uniknąć. Oczywiście są od tego wyjątki - w momencie, gdy świętujesz 20 rocznicę ślubu masz absolutną rację wybierając właśnie taką ilość róż dla swojej małżonki. Co więcej? Udając się do kwiaciarni w celu zakupu podarunku dla pewnej damy poproś raczej o kwiaty cięte niż doniczkowe. Choć niektóre kobiety ucieszy możliwość postawienia sobie nowej doniczki na oknie - to jednak istnieje tu ryzyko, że wybranka nie jest fanką roślin i raczej nie będzie pamiętać o jej podlewaniu. Bardzo dużo można napisać o kolorach wybieranych kwiatów - np. czerwone przeznaczone są zwykle dla kogoś kogo darzymy głębokim uczuciem, a żółte róże oznaczają zazdrość. Nieświadomie więc możemy przesłać tym samym złe intencje do kogoś, kto faktycznie zna się na kwiatowym savoir-vivre. Dlatego też najbezpieczniej będzie zarezerwować intensywną czerwień dla ukochanej, a pozostałe kobiety obdarowywać raczej jaśniejszymi kolorami. Istotne są także wspomniane rodzaje kwiatów. To maki powinniśmy wręczać w sytuacji gdy przypadkowo kogoś obrazimy. Uznawane są one za kwiaty na przeprosiny. Z kolei nigdy nie powinniśmy wręczać komuś chryzantem jeżeli nie wybieramy się na pogrzeb! Może to zostać zwyczajnie źle odebrane. Znaczenie kwiatów odgrywało większą rolę w dawnych czasach, a obecnie traktowane jest jednak raczej jako ciekawostka aniżeli faktyczny wyznacznik ich zakupu. Udając się do kwiaciarni zwracamy zwykle uwagę na wygląd danej rośliny i jej cenę - nie zastanawiamy się przy tym czy jej zakup symbolizuje przyjaźń, przeprosiny czy zazdrość. Nie musisz więc obawiać się, że obrazisz swoją wybrankę wybierając dany rodzaj kwiatka - na wszelki wypadek jednak omijaj z daleka chryzantemy.

 

Nie znaleziono produktów, których szukasz.