Co kupić intelektualiście?

Zapomniałeś czasopisma prezent twój kuzyn, ten, że tylko ty widzisz kilka razy w roku, ale zawsze da się coś w Królowie? Czy może miałeś problemy z wiadomościami i kogoś z twoich pakietów zostało utracone po drodze? Jesteśmy w przeddzień święta trzech Króli, i jest jeszcze artykułów piśmienniczych czas, aby coś kupić. Ponadto, można wybrać dowolny z tych prezentów "cyfrowe" w ostatnim czasie tutaj zebraliśmy i władzy, kupić go i dostać bezpośrednio z domu. Bierz Uwaga!

Prezent dla nauczyciela lub wykładowcy

Pod koniec kursu i grupy WhatsApp rodziców Cole już zaciągając się dymem, myśląc, że dać nauczycielom. Chociaż unikalnego niektórzy rodzice nie zgadzają się oddać, większość zgadzają się, że zaangażowanie, profesjonalizm i cierpliwość masestros zasługują na uznanie po zakończeniu zajęć. Niemniej jednak, trudno było uzgodnić, że dawanie: jakie części zrobili studenci, nowoczesnego lub coś bardziej praktyczne i użyteczne? Jeśli mniej niż trzy tygodnie, pod koniec kursu, znajdziesz się w takiej sytuacji, mężczyzna dajemy wam pomysły na prezenty piękne i oryginalne dla nauczyciela swoich dzieci. Prezenty wykonane przez studentów. Takie prezenty, jak zwykle, bardziej popytu, bo zachęca dzieci do ich gadżet realizacji i kosztów jest bardzo niskie. Główny problem w tym, że potrzebna jest dokładność ze strony dzieci (co należy dostarczyć materiał w odpowiednim czasie), a także zaangażowanie rodziców zaangażowanych w jego relaks przygotowaniu i prezentacji.

Postaw na książkę lub eleganckie pióro

Karty upominkowe "cyfrowych". Klasyka: karty urodziny upominkowe z człowiekiem, któremu dasz można kupić rzeczy w sklepach, do których one należą. Już od kilku lat, wiele sklepów oferuje karty podarunkowe elektroniczne, które można kupić i dostarczyć na e-mail. Niektórzy uzyskanie stopnia naukowego nawet pozwalają zaplanować dostawę do wysyłania w czasie, co powiesz.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.