Właśnie dostałeś awans, zaręczyłeś się, zdałeś ważny egzamin, a może ktoś z bliskich ma urodziny, imieniny lub spodziewa się dziecka? Jest mnóstwo okazji, by coś świętować i wręczać sobie prezenty. Znajdujesz się w malowniczym Zabrzu i szukasz idealnego upominku na każdą okazję? Podpowiadamy gdzie go szukać oraz jak ciekawie spędzić czas w tym ciekawym miasteczku.

Najpopularniejsze miejsca w Zabrzu, w których kupisz prezenty.

Leżące na Górnym Śląsku Zabrze przyciąga turystów swoją oryginalną architekturą i licznymi, jak na małe miasto, zabytkami - pięknymi wieżami ciśnień i wyjątkowymi obiektami sakralnymi. Wiele osób przyjeżdża tu również podziwiać Szlak Zabytków Techniki oraz zabudowy starych kopalni. Dla pasjonatów górnictwa i hutnictwa warte polecenia jest Muzeum Górnictwa Węglowego. Serce Zabrza wypełnione jest muzyką. Znajdziemy tam Filharmonię Zabrzańską oraz Dom Muzyki i Tańca. Odwiedzasz właśnie Zabrze jako turysta bądź jesteś jego mieszkańcem i szukasz idealnego upominku dla bliskiej Ci osoby? W Zabrzu znajdziesz trzy galerie handlowe, gdzie kupić możemy ciekawy prezent dla każdego w każdym wieku– element ubioru, dekorację do domu, zabawkę, biżuterię czy oryginalny gadżet. Ciekawym pomysłem na upominek na urodziny, imieniny, święta czy inną okazję jest również wręczenie obdarowywanej osobie biletów bądź voucherów na różnego typu rozrywki. Dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu proponujemy karnet na squasha lub bilety do kręgielni. Dla fanów zabiegów relaksacyjnych – bon na masaż rozgrzewający lub voucher na zabiegi kosmetyczne skóry twarzy. Osoba, której prezent chcesz kupić lubi uczyć się nowych rzeczy? Zapisz ją na kurs florystyki lub tańca pole dance. Poszukujesz bardziej uniwersalnej atrakcji? Zakup bilety do kina, do teatru lub filharmonii.

Gdzie zrealizujesz groupona w Zabrzu?

Mimo, że Zabrze to małe miasto w porównaniu do stolic wojewódzkich, to możesz w nim i jego okolicach (np. w Gliwicach, Bytomiu czy Rudzie Śląskiej),  znaleźć wiele miejsc do realizacji atrakcyjnych ofert na grouponie - stronie ze zniżkami na wiele rozrywek, produktów i usług. Możesz wybierać między licznymi ofertami w różnych kategoriach. Każdy łasuch i miłośnik dobrego jedzenia znajdzie najbardziej odpowiadający mu voucher na kolacje dla dwóch lub więcej osób w oryginalnych restauracjach i kawiarniach, dzięki czemu każdego wieczora możesz próbować nowych smaków. W ofercie znaleźć można również zaproszenia na różnorodne degustacje kuchni świata, słodkich wypieków i ciekawych alkoholi. Dzięki grouponowi możesz sprezentować sobie lub ukochanej osobie bony na różnorodne zabiegi kosmetyczne - masaże, manicure, odnowę biologiczną etc. W trakcyjnych cenach. Szukasz rozrywki dla grupy przyjaciół lub całej rodziny? Zakup bon zniżkowy na grę w paintballa laserowego, grę w billarda lub zabawę w pokoju łamigłówek. Na gruponie znajdziesz również wiele atrakcyjnych rozrywek dla dzieci - wejście do bawialni w Zabrzu, park trampolin w pobliskim mieście lub na lokalny basen. A może dotknęła Cię rutyna życia codziennego, chcesz spróbować i nauczyć się nowych rzeczy? Groupon Zabrze oferuje Ci wiele ciekawych kursów i warsztatów. Możesz rozpocząć swoją przygodę z fotografią kreatywną, szermierką klasyczną lub ćwiczeniami na siłowni w towarzystwie trenera personalnego. A może szukasz kursu, który przyda Ci się w rozwijaniu kariery zawodowej? Już teraz poszukaj warsztatów animatora czasu wolnego, kursu kreatywnego pisania, nauki pierwszej pomocy lub innych rozwijających różnorodne umiejętności warsztaty prowadzone w Zabrzu.    

Nie znaleziono produktów, których szukasz.