Oryginalne prezenty na 18. Spraw, żeby ten dzień był wyjątkowy dla solenizanta18 urodziny to moment szczególny. Jedni nie mogą doczekać się wkroczenia w dorosłość, inni wręcz przeciwnie. Niezależnie od podejścia, prezent należy się wszystkim! Poniżej podpowiadamy co można kupić na 18. Nastolatków ucieszy z pewnością zabawny gadżet, prezent przeżycie czy podarunek przywołujący szkolne wspomnienia. W modzie są także wszelkie urządzenia elektroniczne, które dla dzisiejszych Millenialsów stanowią podstawowy element komunikacji ze światem oraz sposób na wyrażenie siebie. Warto również postawić na niezapomniane przeżycia w prezencie. Mogą one być artystyczne, edukacyjne, kulinarne i degustacyjne, oraz chyba najbardziej popularne-sportowe i z adrenaliną. 

Oryginalny pomysł na prezent na 18. Spraw, żeby ten dzień był wyjątkowy dla solenizanta

Co kupić na 18? To pytanie z pewnością spędza sen z powiek niejednemu z Was. Przy okazji tak wyjątkowej rocznicy każdy chce sprawić swoim najbliższym prezent przeżycie jedyny w swoim rodzaju, który będzie wspominany jeszcze długo po urodzinach. Jeśli na liście Twoich aktualnych zadań do wykonania widnieje pozycja: prezent na 18 dla siostry, brata, przyjaciółki czy chrześniaka, trafiłeś idealnie! Z naszą pomocą szybko zakończysz poszukiwania. Jeśli zastanawiasz się co można kupić na 18 - przy wyborze prezentu kieruj się charakterem oraz zainteresowaniami osoby obdarowywanej, wtedy będą to niezapomniane prezenty. Bliscy przyjaciele z pewnością ucieszą się z czegoś o wartości sentymentalnej. Dobrym rozwiązaniem może być np. album na zdjęcia, który wypełnisz fotografiami upamiętniającymi ważne momenty: wspólne wyjazdy, spotkania, imprezy, które miały miejsce w trakcie trwania Waszej przyjaźni. Bratu podaruj coś co, pozwoli rozwinąć jego pasje. Być może będzie to sprzęt sportowy, voucher na kurs pilotażu lub nurkowanie. Z pewnością będzie to dla niego niezapomniana przygoda.  Jeśli nie przypominasz sobie o czym od dawna marzy  Twoja siostra, zerknij na kilka naszych propozycji. W ofercie znajdziesz m.in. dodatki, które podkreślą styl wkraczającej w dorosłość kobiety czy przedmioty, które wzbogacą wystrój pokoju, a jednocześnie będą przypominały o tej ważnej rocznicy. Siostra z pewnością ucieszy się z zestawu eleganckich kieliszków do wina, które przydadzą się podczas spotkań z przyjaciółkami. To będzie idealny prezent na 18 dla siostry. Równie dobrym pomysłem będzie wybranie czegoś z kategorii- uroda i relaks. Prezenty dla dalszych znajomych warto utrzymać humorystycznym klimacie! Gdy nadal zastanawiasz się co kupić na 18 sprawdź naszą ofertę zabawnych gadżetów i wywołaj salwy śmiechu podczas rozpakowywania. To od człowieka, któremu dajemy prezent zależy czy kupimy prezent nowoczesny, oryginalny czy luksusowy. Ważne jest, aby miał poczucie, że wybieraliśmy prezent z myślą o jego zainteresowaniach, i żeby na jego twarzy pojawił się uśmiech. Tym, co liczy się najbardziej są przecież prawdziwe emocje.

Z jakich innych okazji dajemy sobie niezapomniane prezenty?Z jakich innych okazji dajemy sobie prezenty?

Jeśli pomysł na prezent na 18 już wybrany, warto zastanowić się nad innymi okazjami do wzajemnego obdarowywania. O prezentach myślimy zwykle przy okazji świąt: Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Urodziny (nie tylko 18) to zawsze ważny moment, kiedy w sposób szczególny chcemy uczcić i wyróżnić solenizanta lub solenizantkę. W niektórych częściach kraju bardziej hucznie niż urodziny obchodzone są imieniny. Warto zatem zaopatrzyć się w kalendarz z wyszczególnionymi imieninami. W ciągu roku nadarza się jeszcze conajmniej kilka okazji do świętowania, wśród nich należy z pewnością wspomnieć o ważnych rocznicach: ślubów, zaręczyn czy innych wydarzeń, o których wiedzą jedynie sami zainteresowani. Jednym z momentów, który warto upamiętnić upominkiem jest także chwila ukończenie szkoły czy studiów. Z tej okazji zwykle doskonale sprawdzają się prezenty książkowe, jeśli natomiast dysponujemy większym budżetem warto pomyśleć o prezencie w postaci elektronicznego narzędzia do pracy - kontynuowania kariery naukowej lub zawodowej. Równie ważny, szczególnie dla kobiet jest również prezent walentynkowy. Zabierz swoją drugą połówkę na relaksujący masaż we dwoje. Prezenty można dawać sobie także bez okazji. Ofiarowywane w najmniej spodziewanych momentach potrafią sprawić niezwykle dużo radości! Warto zatem pomyśleć o tym, jak sprawić, aby każdy dzień był małym świętem. Podarki nie muszą być kosztowne. Liczy się gest i pamięć. Ważne, aby były dawane od serca. Jeśli szukasz inspiracji, możesz mieć pewność, że na naszym portalu znajdziesz nie jeden a kilka pomysł na wymarzony podarek!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.