Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Co kupić dziewczynce na roczek?

Na tym etapie, na urodziny podaruj swojej dziewczynce gdzie nasze dziecko najbardziej aktywne i zaczynają przekształcać się w małych dzieci, zabawki, które pomagają im rozwijać ich ciekawość i zwinność ruchów, idealne dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. Jeśli chcesz więcej przewodników, aby znaleźć to, czego szukasz, na naszej stronie mamy cały dział urodziny z zabawkami, podzielone według grup wiekowych. W tej galerii znajdziecie 20 zabawki, zalecanych tym roku, aby dać swoim malutkim specjalna niespodzianka na boże Narodzenie. Kilka stron jest w tym, że to powiedział jeszcze bardziej prawdziwe, że w parku rozrywki. Jeśli cena wejścia wydawało się obraźliwe (zazwyczaj wynosi około 120 zł), gotowości, zalogować się i rozumiem, że wszystko, absolutnie Boże Narodzenie wszystko kosztuje: te, leżaki, parasole -czyli, twoja jedyna szansa, aby pozostać w cieniu, - szafka -to jest twoja jedyna okazja, aby umieścić w bezpieczne miejsce w tym samym pieniądze, które można wydać, a nawet możliwość złagodzenia kolejek, co to jest E-TE-R-N-AS nawet wejść do parku! Po Dzień Dziecka montarte w dwóch pierwszych konkursach, i upewnić się, że tutaj mimo wszystko idziemy, jesteśmy prawie nagie, istnieją również klasy, trafisz w pokusa, aby wspiąć się po drabinie społecznej, kupując przepustkę VIP. Błąd, partnera: dodatkowe pieniądze, które płacisz (około dziesięciu euro) nie będzie służyć, aby złagodzić większość kreatywny oczekiwań, tak jak nagle na terenie parku będą mieć twoją ideę i tam będzie prawie tyle samo ludzi, z biletem szybko, jak z kolejnego wyścigu. To będzie przesadą, do tego stopnia, że w niektórych zawodach nie będzie szybciej zrobić wiersz w kolejce w porządku! I to jest, kiedy nie jesteś w błędzie, dzieci sam przyjazdu lub w przypadku spadku, w szczególności, NIE ma TEJ USŁUGI, co też się dzieje. Jeśli Marks podniesie głowę...

Lalki dla dziewczynki w wieku 3 lat

Bawiąc się lalkami, chłopców i dziewcząt, im łatwiej wyrazić siebie. I w tym, że są zabawkami nastroju, prezent dla małej dziewczynki na chrzest które można zrobić uczestnikami własnych uczuć. Jeśli maluch jest zadowolony, będzie obejmować nadgarstka; jeśli denerwuje, wyciągając włosy... Z lalkami, chłopcy i dziewczęta uczą się ich w kolejności, oni wiedzą lepiej, i wzmacniają jego poczucie edukacyjny własnej wartości. Psychoanalityk B. Bettelheim twierdził, że jeśli pozwolimy dzieciom grać dla zabawy, uczą się bajkowy rozwiązywać swoje problemy. To ładuje jeszcze więcej sensu w przypadku gry z lalkami.

Zabawkowe akcesoria do malowania

Znaleźć w tej fantastycznej kategorii, wiele zabawek do rysowania i kolorowanki z ulubionymi bohaterami dzieci. Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci były dołączone w szkole, i teraz możemy pomóc z domu, aby malować to nie jest to, że tylko w obrębie szkoły, i jak zadanie, a jak coś śmiesznego. Tutaj znajdziesz biurka nad dziećmi, projektorów, aby pomóc 50 zł wyciągnąć, dywany podłogowe gigantyczne kolorowanki i wiele opcji diy, kolorowanki huchas, filiżanki herbaty lub samochodów osobowych i ciężarowych, dla odlewanie do formy. Można również tworzyć i projektować ubrania dla swoich lalek lub ozdoba torebki, 100-200 zł buty lub swoje własne ubrania.