Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Co kupić na srebrną rocznicę ślubu?

Data, wyjątkowy prezent dla niej z okazji 25 rocznicy ślubu jak srebrny jubileusz zasługuje na prezent wysokość obchodów 25 lat szczęśliwego wspólnego życia. Bez wątpienia, dla uczczenia 25-lecia jest dla większości par, datę, aby pamiętać, wszystkie, co oznacza, że przeszedł drogę razem. Co podarować na ślub srebra? Po ponad dwóch dekad razem będą nieliczni, którzy nie bardzo wiedzą partnera, a także swoje gusta i zainteresowania. Jest to ważne, jeśli zdecydujemy się na Prezenty na 40 rocznicę ślubu indywidualny prezent. Znaleźliśmy kilka pomysłów, bardziej oryginalne, aby zaskoczyć partnera, bohater srebrnego wesela.

Figurki lub biżuteria w srebrnym kolorze

W pomysły na prezenty prezenty na 30 rocznicę ślubu na srebrne wesele, nie możemy zapominać, bardziej klasyczne, takie jak obiekty i funkcje, zaprojektowane właśnie w ten materiał, srebrny. Z ozdób, żadnej prezenty na 50 na rocznicę ślubu specjalnej rejestracji, trochę srebra lub ozdób do domu. Przy wyborze prezentu możemy również umieścić typ uroczystości. Tak więc, prezenty na 45 rocznicę ślubu na przykład, jeśli para wybiera wakacje proste, jak kolacja z rodziną i bliskimi przyjaciółmi, prezent, z którym jakiś produkt dla smakoszy (butelek wina lub niszowych produktów do kuchni ręcznie). Kwiaty to zawsze sukces, a także do przeprowadzenia Data, wyjątkowy. Możemy wybrać dobry i piękny bukiet kwiatów, kwiatowa kompozycja lub roślin, które następnie mogą dbać.

Zabierz drugą połówkę na romantyczną kolację

Kilka pomysłów jeśli szukasz indywidualny prezent. Z jednej strony, wideo, aby podarować parze, zbierając materiał do swoich 25 lat razem. Logicznie, kreatywności strzeli scenariusza i prezentacji, ale jestem pewien, że będą kochać, pamiętać chwile bardziej specjalne ich wspólnego życia. Inna opcja, wykorzystując ten sam pomysł, aby zrobić piękny album ze zdjęciami, opowiedzieć o 25 lat razem. Wśród prezentów bardziej pomysł na prezent dla niego z okazji dwudziestej piątej rocznicy ślubu oryginalne na wybranym kierunku, na pewno podróży. Jeśli to partner, odważna, nie wahaj na pytanie, co robić nawet lot balonem. Ale będzie również bardzo szczególne dać kilka dni wolnego w jednym ze swoich ulubionych miejsc. Możemy również wybrać, aby podarować parze na rejestrację w ten kurs, co zawsze chciałeś zrobić (jak myślisz, lekcje tańca, czy to hobby?), Prezenty na 10 rocznicę ślubu  kilka biletów na koncert lub spektakl, kulturalnej lub zrobić drogę do muzeów. Jak widać, bardzo wiele ofert. Jeśli potrzebujesz pomysłów, aby inspirować, zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć, wybór oryginalne prezenty na srebrne wesele.