Prezent dla miłośnika drewnianych akcesoriów

Oryginalne przedmioty wprowadzone w drzewo. Wybór oryginalnych prezentów dla mężczyzn i kobiet, wykonane z naturalnego drewna. Dla miłośników kolekcjonerskich, dla miłośników dekoracji wnętrz żeglugi morskiej lub dla każdego, kto lubi cieszyć się darem, naturalnie. Prezenty z drewna jest klasykiem, zarówno dla małych, jak i w podeszłym wieku. Oto prezent dla miłośników sera. I to nie każdego dnia jest to smukły, elegancki i wygodny serów wpisów. W tworzymy z nazwą, co nam powiesz. Oprócz tabeli, przybory do sera: wtyczki i wszystko, co jest potrzebne, aby cieszyć się najlepszym degustacji serów.

Personalizowana skrzynka na wino

Jeśli szukasz wyjątkowy prezent, zajrzyj do naszej sekcji prezenty z drewna, gdzie można znaleźć produkty bardziej piękne parapetówka i oryginalne. Ponadto, większość z tych prezentów są konfigurowalne z grawerowanie lub tekst. Nie myślisz o tym więcej i daje nasze produkty są bardziej naturalne i oryginalne. Strzały z drewna niestandardowych tekst co ty masz do powiedzenia. Świeci dzięki ich dziesięciu DIOD led, więc to będzie plakat idealnie nadaje się na święta, wesela, komunie, chrzciny i wszelkie działania społeczne. W śród prezenty z drewna znajdziesz skrzynię na wino z różnymi napisami. Można zamówić także własny tekst.

Duże lustro z drewnianą ramą - idealne na parapetówkę

Ten specjalny prezent wykonany na drewnianym bloku z brzozy, i jest to świetny prezent dla poprawy wystroju naszego domu. Tabela drewna jest zaprojektowany, aby być umieszczone na regale, półce lub stole, jakby ramkę do zdjęcia zwykły. Grubość 32 mm, Dzień Matki zapewnia, że może stać sama w sobie i bez jakiegokolwiek wsparcia. Dlatego, nic więcej dostać go możemy umieścić, gdzie najbardziej lubisz, bez konieczności wstępnego przygotowania. Drewno jest wysyłany bez lakieru, i swój naturalny kolor, w ten sposób otrzymujemy czyste wykończenie w stylu rustykalnym, że dodaje dużo cieplej naszego prezentu. Jeśli wolisz bardziej gładką jasne, os zalecamy użyć bezbarwny lakier, który nie zawiera rozpuszczalnika i jego składników, bo w ten sposób odcień zdjęć nie zostanie zmieniony. Ponadto, przy zamówieniu możemy wybrać w dwóch rozmiarach z drewna różnych, w zależności od tego, w który chcemy umieścić jego lub nasz tradycjonalistce budżet. Tabela drewna więcej, ma rozmiar 30 x 15 cm, a najmniejszy ma rozmiar 20 x 10 cm. Inna opcja, że będzie robić nasze zamówienie wybierać między papieżem z tylda lub bez niej, bo w języku katalońskim, na przykład, słowo pisane bez akcentu. Co jest ważniejsze prezent, jednak jest możliwość dostosowania go do naszych zdjęć. Ta konstrukcja jest wykonana w taki sposób, że nasze zdjęcia będą, które wchodzą w każdą literę słowo tata. Na każdą literę możemy dodać zdjęcia różne

Nie znaleziono produktów, których szukasz.