Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Co dać w szafirową rocznicę ?

Najważniejszy dzień z życia zakochanych - dzień ślubu. Lata życia małżeńskiego mijają tak niedostrzegalnie i szybko, że imponująca rocznica już wkradła się - 45 lat ślubu. Co dać szafirowej rocznicy przyjaciołom, rodzicom i bratniej duszy? Ta romantyczna nazwa rocznicy nie jest przypadkowa. Sapphire to turkusowy klejnot przypominający fale morskie. Uważa się, że kamień ten pomaga zachować małżeństwo, wzmocnić więzy kochanków, osiągnąć duchową harmonię i chronić przed zdradą. Co za oryginalny prezent dla przyjaciół w rocznicę ślubu z szafirem Prezenty związane z tematem wodnym. Na przykład dla miłośników zdrowego mikroklimatu w pokoju mieszkalnym fontanna jest idealna. To nie tylko stylowy element dekoracyjny wnętrza, ale także nawilżacz powietrza. Co więcej, obserwacja płynącej wody i odgłosy jej szmeru dają niesamowity relaks, spokój i spokój.

Uważa się, że takie przedmioty wnętrza przyciągają pozytywną energię i, w zależności od lokalizacji, poprawiają pewną stronę życia (południowy - sytuacja finansowa, północ - rozwój kariery itp.). Nic dziwnego, że woda jest jednym z pięciu podstawowych elementów techniki Feng Shui. Kolejną fajną premią takiego prezentu jest to, że nocą może oświetlić pokój.Niedrogie prezenty związane z wodą mogą być akcesoria do kąpieli : oleje aromatyczne, szlafroki i ręczniki z oryginalnej nazwy każdego z małżonków. Kreatywny i smaczny prezent dla przyjaciół na 45. rocznicę ślubu będzie wielkim ciastem . Eksperci w swojej dziedzinie tworzą prawdziwe arcydzieła dla twoich zamówień. Może to być szafirowe wielopoziomowe ciasto lub zdjęcie rocznicowych znaków wykonanych z jadalnego materiału. Możesz podejść do kwestii dekorowania tortu w prosty i trywialny sposób: zaznacz na nim numer jubileuszu. A jeśli chcesz wyjść poza przeciętność, zamówić tort niebiański kolor symbolizujący odnowę i łatwość koralikami szafiry. Możesz sam stworzyć podobne ciasto.

W urodziny rodziny przyjaciół można przedstawić im zdjęcie elementu wodnego . Czysta i przezroczysta woda na płótnie przenosi pewien ładunek energii, przyciąga do domu szczęście, radość i zdrowie. Również na zdjęciu są dopuszczalne obrazy wodospadów, portu lub statków. Wrażeniem prezentu może być zakup biletów na rocznicę. Jeśli pozwalają na to twoje możliwości finansowe, idealnym rozwiązaniem byłoby wysłanie pary do ciepłego kraju na słońce, morze, zdrową żywność i pozytywne emocje. Para będzie zachwycona i wycieczka do dobrego kurortu. Możesz również przekazać bilety na wystawę, premierę filmu lub teatru.