Praktyczny prezent dla domatoraDzielimy się na ekstrawertyków oraz introwertyków. Są wśród nas także Ci, co zjadą ptasie mleczko w całości oraz tacy, co po kawałku czekoladki dobierają się do jej pianki. Tak też jest z domatorami. Tutaj osoby te cenią sobie przebywania w domu w odwrotności to tych, które kochają świat na zewnątrz i tam ładują swoje baterie. Co kupić domatorowi na prezent? Wydawać by się mogło, że to banalne pytanie. Jednak okazuje się, że trudność w tym jest spora, gdyż domator bardzo często potrzebuje rzeczy do swojego domu, a do tego “wszystko ma”. Zastanówmy się czy ukoić jego duszę, aby był prezent okazał się trafiony.

 

Ciekawe upominki dla domatora 

Wszyscy ludzie są różni i mają różne upodobania. Niektórzy preferują spędzanie czasu w klubach i na dyskotekach, a inni wolą zaszyć się w domu z dobrą książką. Tych drugich określamy mianem domatorów. Co zrobić w sytuacji, gdy zbliżają się urodziny kolegi - a należy on właśnie do tej grupy? Pomysłów na prezenty jest wiele. Być może nie ucieszy się on z wycieczki za miasto, ale na pewno sposoba mu się pomysł kameralnej imprezy w domu. Na początek warto zadbać więc o wybór odpowiedniego miejsca, zaproszenie najbliższych przyjaciół i ustalenie poczęstunku. Potem przychodzi moment na wybór prezentu. Dobrym pomysłem mogą okazać się np. gry planszowe. Przydają się one zarówno na wieczory spędzone w gronie znajomych, jak i na czas poświęcony dzieciom. Każda osoba, która lubi spędzać dużo czasu w zaciszu swojego domu na pewno doceni taki prezent. Na rynku dostępne jest mnóstwo gier planszowych - można więc wybrać taką, która będzie najbardziej odpowiadać obdarowywanemu. Jeżeli uważamy jednak, że nie jest to dobry prezent to inną ciekawą opcją są także karty. Domatorzy uwielbiają spotykać się z kolegami na partyjkę kart po pracy. Nigdy nie pogardzą na pewno nową talią. Panowie kochają także płyty winylowe. W tym przypadku warto wcześniej dowiedzieć się czy dany mężczyzna posiada w swoim domu urządzenie do ich odtwarzania oraz jakiej muzyki jest on fanem. Jeżeli dany domator to osoba nam bliska to na pewno znamy odpowiedzi na te pytania. Wielu panów kolekcjonuje tzw. winyle i stosunkowo łatwo uda nam się dowiedzieć jakich płyt im brakuje. Z całą pewnością chętnie opowiedzą nam o swojej kolekcji. W sytuacji gdy żaden z tych prezentów nie będzie nadawał się dla obdarowywanego - zawsze można zaufać kilku sprawdzonym rozwiązaniom. Jednym z nich będzie np. wspomniana wcześniej dobra książka. Nawet jeżeli nie wiemy dokładnie jaki jest jego gust - przeczytanie ciekawego kryminału każdemu sprawi przyjemność. Pamiętajcie, że przede wszystkim liczy się pamięć.

Praktyczny prezent dla domatora

Jaki pomysł świta nad głową domatora, gdy budzi się rano? Oczywiście jest to myśl o poranku i śniadaniu. Takie osoby cenią sobie rytuał szykowania jedzenia i bardzo chętnie otaczają się pięknymi przedmiotami, jak talerze, filiżanki, deski do krojenia. I tutaj już jest mnóstwo możliwości na kupno podarunku. Wystarczy wpaść na herbatę lub kawę i pooglądać dyskretnie, co nasz domator ma w swoim arsenale kuchennym. Potem znaleźć pobliski sklep lub też wyszukać w internecie i gotowe. Tutaj warto zaznaczyć, że lepiej w tej sytuacji kupić jedną rzecz, która jest droższa niż kilka po naście złotych. Domator ceni sobie jakość, dlatego nasza dobra decyzja zostanie wynagrodzona. Innym pomysłem, który z pewnością go zachwyci jest książka oraz kawa w ziarnach lub sprowadzana z Indii herbata lub też porządne ziarno kakaowca. Do tego piękny kocyk i domator jest już zadowolony. Jeżeli chcemy przygotować większą paczkę, to dorzucić do tego zestawu warto świeczkę zapachową. Na rynku jest obecnie boom na te przedmioty i możemy wybrać nawet taką sojową i ekologiczną lub zrobić samemu. Wystarczy kupić wosk i olejek zapachowy. Pomysłów jest mnóstwo. Wystarczy dobrze poznać osobę i dopasować odpowiedź do jej osobowości, zainteresowań jak i kolorów w jakich sobie na co dzień żyje.

Co kupić pani domu?Co kupić pani domu?

Osoby, które cenią sobie czas spędzony w domu często powtarzają, że nie potrzebują nic w prezencie, że wystarczy tylko bliskich obecność. W związku z tym można mieć zagwozdkę, gdyż, jak tu sprawić przyjemność osobie, która najbardziej ceni sobie po prostu bycie. Lecz warto mieć tutaj na uwadze, że jest to bardzo ważne iż pani domu kocha ludzi, ale równocześnie pamiętajmy o tym, że zawsze znajdzie się choć jedna rzecz, która krąży jej po głowie, by sobie kupić. Pani domu uwielbia przebywać w pomieszczeniu jakim jest kuchnia. Wchodzi tam jak do swojego wielkiego królestwa i zaczyna panować od rana do wieczora. Dlatego wybranie podarunku, jakiegoś gadżetu z tej sfery będzie doskonałym prezentem. Warto zerknąć na portale, które posiadają w swojej ofercie jakieś piękne przedmioty niedostępne w Polsce. Najważniejsza jest w tym poszukiwaniach jakość, by nie oszczędzać na prezencie, bo domatorka ceni sobie materiał z jakiego podarunek jest zrobiony. Gdy zabraknie nam w tym temacie czasu i wyobraźni niech wybór padnie na przygotowanie dla niej pysznego ciasta lub w ostateczności kupno w sprawdzonej cukierni. A potem propozycja o wyjściu do kina i przepis na prezent gotowy. Najlepiej niech będzie to jakaś komedia, nawet romantyczna, bo wtedy domatorka mimo że na zewnątrz, to poczuje się jak w domu w naszej obecności.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.