Co kupić ambitnej osobie?

Kiedyś jeden człowiek, którego życie zawsze obracał się wokół bogactwem, i przeżycia, myśl tylko pracować, oszczędzać i gromadzić, sprzedał cały swój majątek, aby podróżować kilku odległych krain, gdzie swoje pieniądze, wielokrotnie wzrośnie w pięknej formie. Ambitny miał plan. Przybył na miejsce, gdzie znajdowała się kraina jego marzeń, i zapytać o cenę właściciela, on uprzejmie uśmiechnął się i odpowiedział: "z pieniędzmi, które wyposażysz swój Bagaż można kupić dowolne rozszerzenie, które można pokryć twoje oczy". Człowiek ambitny, nie mogłem ukryć emocje, aby być właścicielem działki. Widząc jego unikalne szczęście, gospodarz powiedział: "jest tylko jeden mały warunek w tej branży i w tym, że musisz nosić ten czerwona flaga, wychodząc rano z pierwszymi promieniami słońca, i wszystkie miejsca, które zobaczyć będzie twoja urodzin, aż gdzie klucze flagi, ale warunkiem będzie, że trzeba będzie wrócić do punktu początkowego do zachodu słońca i niezapomniane przeżycia. Jeśli nie możesz dotrzeć na czas, stracisz wszystkie swoje pieniądze".

Ciekawa książka lub skórzany notes

Na drugi dzień wstał bardzo wcześnie i udał się w drogę na pełnej prędkości jako aktywny wypoczynek z pierwszego promienia słońca. Biegł, i biegł, i w połowie dnia, byłem tak daleko od punktu wyjścia, że zdecydowała się wrócić. Gdy zostało mu kilka kilometrów i eleganckie zegarek, a słońce już wstawiłem, pobiegł rozpaczliwie, zabierając wszystkie swoje siły, aby spróbować złapać. Słysząc głosu, oddech i powiedział: "Chodź, możesz, co chcesz osiągnąć!", i, będąc już kilka metrów od celu, poczuł nieśmiałość zmęczenia. Jego serce było w nadmiarze, podekscytowana, ale zrobił ostatni wielki wysiłek, podbiegł tam, gdzie wszyscy oczekiwali z niecierpliwością, i w tym momencie wziął głęboki oddech, pełna satysfakcji, a on upadł na podłogę, zmarł na zawał. Ci, którzy tam byli, w głębokiej ciszy otworzyli otwór w ziemi tej, co mu teraz należało, i pochowano go. To, że ten ambitny człowiek nigdy nie wiedział, że jego uczucia i ambicje, było to, że jedyny kawałek ziemi, co trzeba, aby być w pokoju było dwóch metrów długości i metr szerokości. Została tylko fotografia.

Kursy grania na instrumentach

Pamiętaj, że bogactwo i władza, że umierając, nie można nosić na grób absolutnie nic. Z tobą umiera także wszystko, co posiadali żywy a praktyczny; ale gdy będziesz służył innym, i umrzesz, będziesz miał skarb, bo gdy umiera jedyne, co musisz zrobić, to to, że dałeś mu służył lub nauczali innych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.