Trafiony prezent dla chłopaka to nie lada wyzwanie. Zazwyczaj chcemy, by nasz upominek był przydatny, a jednocześnie wyrażał nasze uczucia. Jaki prezent dla chłopaka kupić? Czym należy kierować się przy wyborze odpowiedniego upominku? Przede wszystkim gustem chłopaka oraz jego zainteresowaniami. Mężczyźni lubią dostawać praktyczne, niezbyt sztampowe gadżety, które ułatwią im życie codzienne. Niekiedy nie musimy wydawać dużej sumy pieniędzy, by zadowolić ukochanego. Liczy się przede wszystkim dobry pomysł i oryginalność. Czasem wcale nie musimy wydawać pieniędzy, np. jeśli zdecydujemy się na prezent DIY dla chłopaka. Na pewno będzie to prezent od serca dla chłopaka. Na tej stronie znajdziesz inspiracje na prezent. Mamy odpowiedź na pytanie: jaki prezent dla trzynastolatka, jaki prezent dla czternastolatka, jaki prezent dla nastolatki i różnego rodzaju gadżety dla młodzieży. Rodzicu, tu znajdziesz odpowiedź jaki prezent dla nastoletniego syna, pomysł na prezent dla nastolatka jak i prezenty dla nastolatków na mikołaja. Zobacz koniecznie katalog prezentów wg okazji, katalog prezentów dla niego wg osobowości, Prezent dla niego 18-35 lat, Prezent dla niego powyżej 35 lat.

Najlepsze pomysły na prezent dla chłopaka

   Zadanie powinno być ułatwione, jeśli nasz chłopak ma jasno sprecyzowane zainteresowania bądź należy do jakiejś społeczności. Prezent dla nastoletniego chłopaka, który jest zapalonym sportowcem – możemy pomyśleć o prezencie w formie sportowej torby, butów, bluzy lub sportowego, wielofunkcyjnego zegarka. A może chłopak jest wielkim fanem hip-hopu? Jeśli tak, zachwycisz go kupując mu bluzę sygnowaną logiem ulubionego składu lub full cap. Ewentualnie rozważ zakup jakiejś płyty lub dobrych słuchawek bezprzewodowych w których będzie mógł przemierzać miasto. Jeśli chłopak jest skate’em, nie obrazi się z powodu nowej deskorolki. Jakie kupić prezenty na 18-stkę? Gadżety dla nastolatków ucieszą niejednego solenizanta. W przypadku miłośnika nowoczesnych gadżetów możemy sprawić mu oryginalny prezent na urodziny w postaci myszki do komputera, pendriva w oryginalnym kształcie lub power banku, który umożliwia naładowanie baterii przenośnego urządzenia elektronicznego w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli chłopak lubi grać na konsoli można sprawić mu jakąś modną w tym sezonie grę. To odpowiedni prezent dla młodzieży. Co nada się dla faceta o romantycznym usposobieniu? Można stworzyć specjalny plakat lub obraz na ścianę z wami w roli głównej. Konieczne jest tylko dostarczenie fotografii na wzór. inne prezenty inspiracje znajdziesz w odpowiednich zakładkach, a także odpowiedź jakie kupić prezenty na święta dla nastolatków. Zarówno pomysł na prezent dla nastolatki, jak i pomysł na prezent dla nastolatków. Nasz szeroki asortyment zawiera prezenty na 18 pomysły nie tylko z tej okazji ale też prezenty dla młodzieży na urodziny. Ewentualnie dobrym pomysłem będzie samodzielnie wykonana mozaika z waszych zdjęć oprawiona w antyramę. Jeśli chcemy postawić na coś zabawnego i na luzie, na prezent nada się śmieszny kubek lub koszulka. Upominkami, które powinny zadowolić każdego mężczyznę są gadżety dla niego do samochodu, alkohol, oryginalny otwieracz do piwa lub stylowa zapalniczka z grawerem. Oryginalne prezenty dla nastolatków są coraz bardziej popularne. Co innego kupisz na prezent dla nastoletniej dziewczyny a co innego dla na prezent dla nastoletniego brata. W kategoriach prezenty dla nastolatek możesz wybrać przedział cenowy odpowiedni dla Twojego portfela. Zainspirujesz się i na pewno znajdziesz odpowiednie pomysły na prezent dla chłopaka.

Zrób to sama! Prezenty DIY dla chłopaka

   Jeśli chcemy zaskoczyć chłopaka czymś oryginalnym, stwórzmy prezent dla niego na urodziny jako podarunek DIY. Prezent dla chłopaka w tej formie będzie miał absolutnie osobisty wymiar. Co takiego można stworzyć? Wszystko zależy od Twojej pomysłowości i kreatywności. DIY dla chłopaka można wykonać ze zwykłego, białego kubka umieszczając na nim własnoręczny oryginalny napis oraz ilustrację. Robimy to za pomocą markera permanentnego i umieszczamy kubek w rozgrzanym piekarniku na około pół godziny. Prezenty DIY dla chłopaka mogą obejmować także ramki na zdjęcia, albumy lub notatniki z oryginalną okładką. Ciekawym pomysłem jest stworzenie pudełka niespodzianek, w którym umieścić można wszystko to, za czym chłopak przepada, np. słodycze, piwo czy fotografie. Prezent dla niego na walentynki może przybrać formę własnoręcznie wykonanych świeczek. Oczywiście powinny one mieć męski zapach. Możemy rozpuścić bezzapachową świeczkę i dodać do niej dowolny olejek. Mężczyźnie powinien spodobać się zapach olejku z drzewa sandałowego lub cedru. Świeczkom można nadać dowolną barwę. Co będzie odpowiednie jako prezent na dzień chłopaka? DIY może obejmować również własnoręcznie wykonane kosmetyki, np. krem do golenia lub do twarzy. Przepisy są dostępne w internecie. Możemy przygotować także coś pysznego do jedzenia. Własnoręcznie upieczone i udekorowane pierniczki mogą być doskonałym prezentem z okazji świąt Bożego Narodzenia. Warto umieścić je w przepięknie przygotowanych pudełeczkach bądź słoiczkach.