Czekoladki – idealny prezent dla każdego

Prezentujemy państwu nasze słodycze dostępne w pudełkach po 16 szt. podaruj czekoladowe figurki cieszące oko i podniebienie. Cztery kolekcje, w których można spróbować połączenie czekolady z różnymi dodatkami. Ze świeżych owoców na intensywność gorzkiej czekolady. Możesz również dowiedzieć się, połączenie naszego czekolady i orzechów; i, jeśli się odważysz, możesz zapoznać się z wyjątkowym smakiem, jak kwitną muzyk, różowy pieprz. Słodycze na prezent idealnie się nadają, aby zaskoczyć, co jeszcze chcesz lub, po prostu, do tego, aby cieszyć się lampką wina.

Czekolada w oryginalnej formie

Odmiany produkowane to deserowa czekolada, Słodkości na prezent, czekolada mleczna i biała czekolada, w połączeniu z smaki i tekstury, które lepiej wzmacniają smak i aromat. Małe stworzenia, części prostych, które są prezentowane w oryginalnym opakowaniu. Najlepszy wybór, jeżeli szukasz czekolada, aby zaskoczyć smak Czekolady Lover. Rodzaje pudełek ekskluzywne czekoladki: Candy Fruit Taste: truskawka, Cytryna, śliwki i pomarańcze. Candy Grand Classic: pralinki z białej czekolady, podaruj czekoladowe figurki cieszące oko i podniebienie, pralinki z mlecznej czekolady, pralinki z gorzkiej czekolady, gianduja, niespodzianka, czekolada i chrupiące migdały. Cukierki Dark Side (Wybór Kuna Yala): czekolada biały na 58%, 70% i 90% kakao. Kochamy za: Odmian słodyczy, dostępnych, w połączeniu z owocami, orzechami i brandy Ręcznego wykonania każdego cukierki. Jego minimalistyczny design i uważać, że jest jak małe dzieła sztuki. Produkt jest całkowicie naturalny i czekolada 100% rzemieślnika. czekolada poprawia nastrój i wspomaga pozytywne myślenie. Idealnie nadaje się do Chocolate Lovers

Czym jest choco telegram?

Są to personalizowane czekoladki z napisem. Taki choco telegram możesz podarować bliskiej Ci osobie. Chocolissimo to manufaktura czekolady. Czekoladowe prezenty są dobrym pomysłem na każdą okazję. To idealny prezent od Zajączka Wielkanocnego. Tworzy się przestrzeń, słodki i zabawy na imprezy; przestrzeń, tajemnicza obecność czekolady. Stoły słodkie lub candy bar-jest to tendencja. W nich można połączyć czekoladę, słodycze, owoce, a nawet duża fontanna czekoladowa. Czekoladowe różności zachwycą każdego! Na waszym weselu, w tym czekoladki na stole słodkim. Słodkie personalizowane prezenty dla wszystkich gości w formie czekoladki reklamowe, czyli choco telegram. Jeśli chcesz zorganizować imprezy firmowe. Zawiera czekoladki ręcznie robione. Takie czekoladki ślubne. Zarezerwować miejsca dla gości najsłodsze Czekoladki na Walentynki. Tworzy centra w miejscach przejścia i rozdaje cukierki w koncentryczne okręgi lub nieregularnie. Pamiętaj, że masz obszar Ustawienia czekolady do państwa dyspozycji i ekskluzywne usługi, które publikujesz swój projekt z nami, i przechowywać maksymalnie z budżetu.